додому Дієти і харчування

Фахівці назвали продукти, які сприяють очищенню організму

192

Величезний асортимент продуктів на прилавках магазинів не завжди є корисним для організму людини. Значна кількість продуктів, крім гарної упаковки, жодної іншої цінності не становить. Крім того, постійне вживання деяких з них може стати причиною розвитку проблем з травленням і здоров’ям в цілому. Для того, щоб очистити організм від токсичних речовин, що потрапляють у організм людини з недоброякісною їжею, нутриціологи рекомендують вживати напої, що допомагають очистити наш організм. До таких продуктів можна зарахувати зелений чай, каву і шоколад.

Image by Christoph from Pixabay

Дуже багато людей не можуть встояти перед запашним шашликом, приготованим на вугіллі багаття. Однак майже ніхто не замислюється, що вживання приготованого таким чином м’яса може призвести до накопичення у організмі такої шкідливої сполуки, як акриламід. Потрапляючи у дихальні шляхи людини, дана сполука, за умови взаємодії з ДНК і білками, може стати причиною її передчасної смерті. Крім того, цю речовину можна зарахувати до розряду вогненебезпечних, що також підвищує її токсичність.

Спостереження китайських вчених за учасниками дослідження допомогло визначити, що серед населення, яке вживає каву, чай і шоколад, були виявлені вкрай низькі показники акролеїну у зразках крові. Крім цього, завдяки вмісту у даних продуктах поліфенолів флавонолів, організм отримує додатковий захист від токсичних речовин. Про це повідомляє на своїх сторінках наукове видання Spektrum.de.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут