додому Фітнес і спорт

Гострий біль у спині та шиї, проблеми з тиском і порушення сну: п’ять вправ, щоб позбутися

92

Для відчутного ефекту достатньо тричі виконати комплекс.

Гострий біль у спині та шиї, проблеми з тиском і порушення сну: п’ять вправ, щоб позбутися

Масажист Іван Яріш пропонує тим, кого мучить гострий біль у спині та шиї, хто має проблеми з тиском і часто прокидається уві сні, комплекс вправ для початківців.

«Після такої зарядки ніби заново народжуєшся!» — говорить масажист.

Він розповідає, що ці вправи достатньо виконувати лише 1 раз на 2 дні, щоб спина перестала боліти.

«Вже після третього тренування за цією схемою ви відчуєте, як тіло стало слухняним, а м’язи міцнішими. Ви станете міцніше спати і краще відновлюватися під час сну, голова проясниться, легше вирішуватиме насущні проблеми. Будь-який біль в області попереку та шиї зникне», — запевняє Іван Яріш.

  • Сядьте, випрямивши ноги перед собою. Повільно дотягніться до кінчиків пальців ніг, робіть акцент на розтяжці під час видиху — в цей момент сухожилля та м’язи ніг будуть більш податливими для максимального розтягування. Повторіть так 5 разів.
  • Сядьте, схрестивши ноги, відчуйте, як розслабляється та подовжується хребет. Можете трохи потягнутися вгору, спираючись на схрещені ноги. Посидьте в цій позі кілька хвилин, дихайте якомога глибше і рівніше. Це допоможе налаштуватись на ефективну зарядку та знизити рівень стресу.
  • Встаньте на коліна, розставте їх на ширині плечей, руки тримайте позаду тулуба, повільно нахиляйтеся вперед, опустіть голову повністю. У такій розслабленій позі проведіть 3-4 хвилини з перервами, дихайте глибоко й рівно, відчуйте, як спина відпочиває.
  • Помістіть праву руку на ліве коліно. Ліву руку зафіксуйте позаду тулуба, повільно повертайся вліво, голову повертайте разом із корпусом — дивіться вліво. Дихайте якнайглибше! Повільно поверніться у вихідне положення, відчуйте, як тягнуться косі та бічні м’язи преса, м’язи стегон. Повторіть те саме з правою ногою.
  • Ляжте на спину, зігніть коліна і з’єднайте підошви ніг разом, руки тримайте на всі боки вільно. Дихайте рівно, постарайся розтягнути внутрішні м’язи стегон і відчути це. Залишайся в цьому положенні, поки вам комфортно — 2 хвилини цілком достатньо.

Натхнення: greenpost.ua

попередня статтяРис із фаршем на сковороді — покроковий рецепт
наступна статтяКартопля не завдає шкоди при діабеті — науковці

Додати коментар