додому Астрологія та Гороскопи

Гороскоп на 2015 рік за знаками зодіаку

2085

Гороскоп на 2015 рік: Овен

Здоров’я. Астрологічний прогноз для Овнів в цьому плані цілком позитивний. Деякі ризики, звичайно, є, але вони невеликі. Звернути увагу варто на режим харчування, на фізичні навантаження. Крім того, бажано не вірити в чудодійність фармацевтичної промисловості, а для підтримки здоров’я намагатися користуватися натуральними засобами.

Кар’єра. Ця сторона життя в 2015 році може для Овнів виявитися плідною і цікавою. Правда, для цього доведеться весь час тримати себе в тонусі і не допускати формального ставлення до своїх робочих обов’язків. Втім, якщо лінь все ж долає, що ж … Значить, так тому і бути. Адже потрібно ж іноді давати собі і перепочинок. А що Овни упустять в 2015 році, надолужать в наступному.

Фінанси. З грошима на рік синьою дерев’яної Кози у Овнів проблем особливих не виникне. У них буде основне джерело доходів, навесні може з’явитися ще й додаткове. До того ж, час від часу деякі суми можуть просто несподівано звалюватися на голову. Скажімо, це може бути старий борг або що-небудь ще.

Відносини. Овни в рік синьою дерев’яної Кози стануть м’якшими, миролюбнішими, романтичнішими. Їхні партнери прямо-таки не натішаться на своїх зазвичай норовливих і наполегливих «половинок». Особливо це проявиться влітку; в цей час Овнам вдасться благополучно вирішити навіть деякі з дуже складних конфліктних ситуацій, які здавалися тупиковими. Самотні Овни, швидше за все, так і залишаться у своєму холостому положенні. Але справа тут буде не в нестачі уваги з боку протилежної статі, а в напруженій роботі розуму і серця, спрямованих на осягнення самого себе. Так що рік в підсумку виявиться значущим і насиченим емоціями та враженнями.

31-12-14-foto-770x578-1

Гороскоп на 2015 рік. Телець

Здоров’я. У рік синьою дерев’яної Кози Тільців мало що буде турбувати. Є тільки 2 можливих джерела проблем – суглоби і травна система (особливо печінка). Що стосується суглобів, то достатньо буде не ігнорувати біль, який може в них виникати, і своєчасно звертатися до фахівців. А стан печінки бажано перевіряти пару раз на рік. Цього виявиться достатньо, щоб виявити можливі порушення.

Кар’єра. У плані кар’єри гороскоп на 2015 рік для Тільців ідеальний. Їх зусилля будуть оцінюватися більш ніж адекватно, і результати своєї праці вони зможуть спостерігати дуже скоро. А ті, хто не стане шкодувати про переробки, спокійно поставиться до відпустки у незручний час, проявлять тактовність до колег і керівництва, можуть розраховувати на дуже великий успіх.

Фінанси. Матеріальний добробут Тільців на рік синьої дерев’яної Кози виявиться цілком задовільним. Правда, мільйони вони не зароблять, однак вирішувати свої нагальні проблеми зможуть своєчасно і задовільно. І при цьому їм не доведеться особливо обмежувати близьких у витратах або побоюватися за завтрашній день.

Відносини. У 2015 році у Тільців періоди спокійного, розміреного плину життя будуть чергуватися зі сплесками розбіжностей зі своїми «половинками». Їх будуть звинувачувати в неуважності і холодності, Тільці у відповідь стануть доводити власну правоту. У такі моменти добре б згадувати, що дрібниці важливіше в повсякденному житті, ніж здається, а кинуте в серцях слово може ранити дуже глибоко. І якщо вони будуть зупиняти виплески власних емоцій, то це неодмінно знайде відгук у душах їхніх партнерів.

Гороскоп на 2015 рік. Близнюки

Здоров’я. З самого початку року Близнюкам потрібно звернути особливу увагу на розподіл свого часу. Інакше вони будуть то перевтомлюватися, то, навпаки, дозволяючи собі тривалий відпочинок, повільно включатися в нормальний робочий ритм. А крім цього, бажано не захоплюватися самолікуванням, інакше навіть звичайна застуда може перетворитися для них в джерело серйозних проблем.

Кар’єра. У професійній сфері астрологічний гороскоп для Близнюків не віщує нічого екстраординарного. Від них вимагатиметься середня кількість зусиль, від якого вони отримають середній результат. Деяким, втім, вдасться знайти роботу, про яку зазвичай жартома кажуть «солдат спить, а служба йде». Але в будь-якому випадку більшість Близнюків задовольняться сформованою ситуацією і перемкнуть свою увагу на інші сторони свого життя.

Фінанси. Грошима Близнюки в рік синьою дерев’яної Кози ображені не будуть. Але їм весь час буде хотітися витратити більше, ніж вони можуть собі дозволити. І тільки коли вони збагнуть, що свої витрати потрібно планувати, ситуація з фінансами відразу виправиться.

Відносини. Рік синьою Кози для Близнюків стане часом цікавим, а в деяких випадках і плідним. Хтось із них закохається, хтось, нарешті, помириться з родичами. І, до речі, найімовірніше, що ці події припадуть саме на літо. А ось восени багато Близнюків ризикують зійти зі шляху вірності і закрутити роман. Правда, тут бажано не забувати, що все таємне одного разу стає явним. У Близнюків ж це і зовсім може відбутися раніше, ніж вони собі уявляють.

Гороскоп на 2015 рік. Рак

Здоров’я. Раки в 2015 році будуть почувати себе відмінно. Побільше свіжого повітря, повноцінний сон – ось, мабуть, і всі рекомендації. Більшість з них навіть сезонні застуди обійдуть стороною.

Кар’єра. У професійному плані всі Раки розділяться на 2 частини: для першої з них кар’єра стане метою і сенсом, для другої вона не буде мати ніякого значення взагалі. У підсумку задоволені залишаться всі. Одні з Раків в кінці року будуть мати можливість зібрати багаті плоди своїх зусиль, інші, витративши час на самоаналіз і самовдосконалення, розберуться з пріоритетами, навчаться планувати свій час і контролювати емоції. А це, погодьтеся, немало.

Фінанси. Астрологічний гороскоп для Раків попереджає: побутова техніка і взагалі предмети домашнього вжитку потребують обережної і акуратної експлуатації. Чому це питання виникає саме у зв’язку з фінансами? Та тому що поломки, замикання, витік води та інше будуть дорого обходитися сімейним бюджетам Раків. Але хто попереджений, той озброєний, чи не так? До того ж, радує те, що подібного роду проблеми локальні, і вже до середини осені можна буде розслабитися.

Відносини. Самотні Раки в рік дерев’яної Кози мають всі шанси зустріти свою половинку. Зате ті, хто вже знайшов супутника життя, стануть з’ясовувати стосунки. Це буде непростий час, проте періоди конфліктності підуть більшості з них на користь. Хтось із Раків, нарешті, усвідомить для себе: людина, яка знаходиться поруч з ним, краще, що є в їхньому житті. А деякі з представників цього сузір’я розчаруються в своїх обранцях і розлучаться. Але це теж добре, бо тоді вони отримають шанс знайти партнера, більш відповідного для себе.

Гороскоп на 2015 рік. Лев

Здоров’я. У рік синьою дерев’яної Кози Левам бажано задуматися про необхідність здорового способу життя. Цей вираз вже набрид, однак тут воно аж ніяк не порожній звук, тим більше що Леви навіть від явних симптомів і ознак нездужань будуть схильні відмахуватися. Крім цього, представникам цього сузір’я слід по можливості уникати пластичних операцій.

Кар’єра. Гороскоп на 2015год для Левів прогнозує значний успіх для представників бізнесу і небезпека впливу людського фактора для всіх, хто за родом діяльності пов’язаний з великою кількістю різношерстої публіки. Але це попередження потрібно правильно зрозуміти. Тобто Левам не слід остерігатися кожного нового знайомого, а просто бути уважними, щоб відсікати нечистих на руку хитрунів, а також людей нетямущих і недалекоглядних.

Фінанси. У 2015 році зірки пророкують Левам успіх в операціях з нерухомістю та іншими капіталовкладеннями. Для того ж, щоб кожна з них проходила, що називається, без сучка і задирки, бажано обмежити себе в дрібних і непотрібних витратах. Ще одна порада – не давати в борг, оскільки шанс своєчасно отримати назад надану суму вкрай малий.

Відносини. Найсерйознішими і відповідальними виявляться холості Леви. Багато хто з них зважиться зв’язати себе узами шлюбу. Одружені ж Леви в рік синьою Кози будуть більш легковажні, а деякі навіть будуть готові піти «наліво». Астрологи стверджують, що це так на них вплине весна. Втім, весна закінчиться, пролетить літо, і до осені представники цього знака згадають про свої обов’язки. Більше того, вони зуміють навіть витягти з неприємних для себе ситуацій корисні уроки.

Гороскоп на 2015 рік. Діва

Здоров’я. Ніяких серйозних проблем гороскоп для Дів не передбачає. Їм достатньо дотримання загальноприйнятих правил відносного здорового харчування, фізичних навантажень і т.п. Є, втім, один фактор ризику – літаки. Авіаперельотів з квітня по жовтень бажано уникнути.

Кар’єра. У рік Кози Діви повинні, незважаючи ні на що, йти власним шляхом. Навколо них напевно будуть плестися інтриги, їх можуть переслідувати наклепники … Але потрібно набратися терпіння і сумлінно виконувати робочі обов’язки. У тому випадку є всі підстави розраховувати, що 2015 стане хорошою стартовою площадкою для підкорення майбутніх кар’єрних вершин.

Фінанси. Нестачі в грошах Діви в 2015 році відчувати не будуть. Єдине, що може викликати невеликі утруднення – збір необхідної суми для відпустки. Однак і це не виб’є Дів з колії матеріального благополуччя.

Відносини. Ця сфера життя для Дів на рік дерев’яної Кози стане часом, насиченим подіями та емоціями. Їх чекають дуже приємні зима і літо, повні пристрасті і знаків уваги протилежної статі. Буде, правда, весна, під час якої Діви не раз стануть спалахувати подібно сірнику. Саме весна багатьох з них змусить розставити, нарешті, пріоритети у відносинах і або ще більше скріпити свої союзи, або остаточно розлучитися з партнерами. А осінь вони в основному присвятять самоаналізу.

Гороскоп на 2015 рік. Ваги

Здоров’я. Єдиний фактор ризику в рік Кози у Терезів – нервова система. Причина тому – зайва вразливість. Нехай Ваги пам’ятають про те, що ніщо не стоїть їхнього здоров’я, і ??побережуть себе. В іншому особливих приводів для занепокоєння у них не виникне.

Кар’єра. 2015 стане вдалим для Терезів-підприємців. Їм все буде вдаватися легко, і вони зуміють створити собі славу людей пробивних, розторопних, сміливих. Представники інших професій навряд чи зуміють досягти вершини своєї кар’єри. Але зате і напружуватися їм особливо не доведеться. Та й, до того ж, це дозволить їм звертати більшу увагу на інші сторони свого життя.

Фінанси. Витрачати свої гроші Ваги в рік синьою дерев’яної Кози будуть розумно і цікаво. Можливо, їм навіть вдасться зробити деякі раритетні придбання. Вітаються і капіталовкладення у власний бізнес. Єдине, чого робити не варто, так це хвалитися своїми фінансовими успіхами, інакше це приверне до Терезів увагу людей, що не гидують переступити закон з метою легкої наживи.

Відносини. Астрологічний прогноз для Терезів в цьому плані виключно позитивний. Їм приділятимуть увагу шанувальники, близькі оточать їх турботою. Головне, щоб самі Терези не загордилися і не почали сприймати все це як належне. Адже це дуже образить людей, які щиро відносяться і прив’язаних до них. Крім того, не виключено, що деякі з Терезів стануть об’єктами великої і світлої любові.

Гороскоп на 2015 рік. Скорпіон

Здоров’я. Своє здоров’я Скорпіони зуміють не тільки вберегти, а й примножити. Декому з них вдасться позбутися шкідливих звичок. Хтось всерйоз задумається про здорове харчування і почне втілювати цю ідею в життя, наочно демонструючи оточуючим позитивний ефект. Крім того, багато Скорпіонів не полінуються приділити належну увагу діагностиці свого організму, і це дозволить деяким з них присікти на корені серйозні нездужання.

Кар’єра. 2015 стане для Скорпіонів часом збирати каміння. Їхні зусилля, прикладені в році 2014-му, нарешті, матеріалізуються у вигляді результатів, а помилки, допущені тоді ж, проблемами, які доведеться вирішувати не відкладаючи. На нові проекти сил залишиться небагато, проте дещо Скорпіони в рік синьою дерев’яної Кози встигнуть.

Фінанси. Гороскоп на 2015 рік для Скорпіонів не передвіщає їм ніяких особливих проблем. Вони будуть вчасно отримувати очікувані надходження до бюджету, у них не виникне потреби брати гроші в борг. І багато хто з Скорпіонів навіть зуміють зробити деякі заощадження.

Відносини. Рік синьою Кози для Скорпіонів стане не найпростішим часом. Втім, передумови до цього створять вони самі. Скорпіони то будуть боятися проявити слабкість, то стануть недоречно згадувати про свою відповідальність перед людьми … Та на ділі і те, й інше – справжні міфи. Ніхто не чекає від них залізних нервів і непохитності, так само як і не вимагає великої особистої відповідальності. Отже, Скорпіонам бажано не займатися самокопанням, не соромитися вимагати для себе особистого простору. А холостим представникам цього знаку важливо не поспішати пов’язувати себе з людиною, в якому вони не до кінця впевнені.

Гороскоп на 2015 рік. Стрілець

Здоров’я. Астрологічний прогноз для Стрільців обіцяє їм нормальний рік без форс-мажорів і складнощів. Звичайно, бажано не зловживати фаст-фудами, не лінуватися здійснювати піші прогулянки на свіжому повітрі, не доводити себе до хронічної перевтоми. Але це, мабуть, і всі рекомендації.

Кар’єра. Енергії для професійних звершень у Стрільців на рік синьою дерев’яної Кози буде предостатньо. І це дуже до речі, тому що перспективи кар’єрного зростання виникнуть перед більшістю з них. Особливо «врожайною» в цьому плані стане весна. Однак до роботи все ж таки бажано підходити з позицій здорового глузду і не звалювати на свої плечі більше, ніж потрібно (краще робити трохи менше, але краще).

Фінанси. Грошима Стрільці в 2015 році ображені не будуть. Але через щедрості і пристрасті до обдаровування в їхніх кишенях часом буде, що називається, вітер гуляти. Втім, з цього положення вибратися багатьом з них все-таки вдасться. Деяких з них врятує несподівана, але дуже вигідна фінансова пропозиція. А хтось буде час від часу отримувати певні суми від шанувальників (шанувальниць).

Відносини. У рік синьою дерев’яної Кози Стрільці будуть сваритися, але після цього неодмінно миритися. А ті з них, хто не боятиметься робити перший крок до примирення, і зовсім зуміють прожити 2015 без особливих конфліктів. Деякі з одружених Стрільців придбають нове житло або зроблять ремонт у своїх нинішніх квартирах. Найбільш же романтично налаштовані пари зуміють побувати в цікавій подорожі.

Гороскоп на 2015 рік. Козеріг

Здоров’я. Потенціалу здоров’я Козерогам в рік дерев’яної Кози цілком стане і на професійну діяльність, та на особисте життя, і на все інше. Правда, якщо хтось із них зіткнеться з недугами або з симптомами якої-небудь хвороби, то бажано не пускати її на самоплив. У цьому випадку позбутися проблеми можна буде без наслідків.

Кар’єра. Астрологічний гороскоп для Козерогів в плані кар’єри пророкує їм хороші шанси просунутися. Багатьом з них доручать справи більш відповідальні, ніж раніше. А деякі Козероги займуться розробкою і реалізацією власного нового проекту.

Фінанси. Хоч рік Кози для Козерогів і не стане часом захмарних заробітків і доходів, проте їм вдасться закласти основу майбутнього фінансового успіху. У різних Козерогів цей успіх теж буде різним, але задоволені ним згодом виявляться всі.

Відносини. 2015 для одружених Козерогів стане часом переосмислення своїх відносин, а для неодружених – упокорення власної впертості. Багато з тих, хто вже зв’язаний шлюбними узами, нарешті, розберуться в собі і зрозуміють, що їх «половинки» по-справжньому дороги їм, і тому витрачати енергію на конфлікти через дрібниці не варто. Але дехто прийде до зворотних висновків і розлучиться з партнерами, на їхню думку, неперспективними. І це, як покаже час, буде правильне рішення.

Гороскоп на 2015 рік. Водолій

Здоров’я. У рік Кози у Водоліїв є 2 фактора ризику, пов’язаних зі здоров’ям: імунна система і шлунок. Тому навіть тим з них, хто не відчуває ніяких нездужань, бажано пройти відповідні обстеження. Якщо виявиться, що проблеми все-таки існують, то це дозволить своєчасно вирішити їх. В іншому все буде в повному порядку.

Кар’єра. Астрологічний прогноз для Водоліїв пророкує їм хороші умови для демонстрації своїх талантів. І ті з них, кого не здолає лінь-матінка, зуміють дуже непогано реалізувати себе. А крім того, дехто з Водоліїв в кінці весни або влітку отримає цікаву пропозицію від людини, яка буде в змозі забезпечити їм і зовсім ідеальні умови для самореалізації.

Фінанси. Заробітки у Водоліїв у 2015 році виявляться цілком задовільними.