додому Новини

Дослідження пропонує новий препарат проти онкогену раку підшлункової залози

335

Нове дослідження, опубліковане в Cancer Discovery, довело високий потенціал препарату для лікування раку підшлункової залози на основі інгібітора, що впливає на мутацію, що викликає пухлину.

Майже 90 % випадків раку підшлункової залози викликані мутацією гена KRAS, найбільш поширеного онкогену серед усіх типів раку. Маломолекулярний інгібітор, використаний у новому дослідженні, спеціально націлений на цей онкоген.

Дослідження Університету Пенсільванії тепер показує, що інгібітор KRAS не тільки безпосередньо впливає на ракові клітини, але також несподівано взаємодіє з імунною системою, викликаючи стійку реакцію на лікування, що важливо, оскільки рак в кінцевому підсумку знаходить спосіб уникнути більшості цільових методів лікування.

«Після багатьох років роботи над пошуком дуже необхідних нових підходів до лікування хворих на рак підшлункової залози, дуже приємно бачити на горизонті новий клас ліків. Ми оптимістично вважаємо, що інгібітори KRAS G12D незабаром пройдуть клінічні випробування. KRAS здається, і тепер ми знаємо, що імунна система може це побачити», — сказав співавтор дослідження доктор Роберт Вондерхайде.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

Додати коментар