додому Дієти і харчування

Дієтолог назвала корисні продукти для сніданку

За словами дієтолога-нутриціолога Надії Цапкіної, ідеально підходять для сніданку яйця та натуральне якісне вершкове масло.

Image by Free-Photos from Pixabay

Ці продукти є джерелами найважливіших вітамінів, мінеральних речовин та жирних кислот. Користь ще в тому, що деякі вітаміни засвоюються лише з жирами.

Білок у яйці, який є найлегше засвоюваним видом білка, організм використовує як будівельний матеріал. У 100 г яйця міститься 11-13 г протеїну.

Олія містить жирні кислоти та жиророзчинні вітаміни А, D, Е та К. Це поєднання медики використовують у антивіковій терапії, оскільки воно допомагає регенерації клітин та в цілому уповільнює старіння.

Як радить дієтолог Андрій Бобровський, ідеальний час для сніданку – перші півтори години з моменту підйому. За його словами, для того, щоб прогнати сонливість, підходить не лише душ, а й правильна їжа. У будні необхідно снідати в один і той же час.

Вибирайте на сніданок складні вуглеводи (каші, цільнозерновий хліб), корисні жири та білок. Це може бути риба, нежирне м’ясо, авокадо, яйця, сир.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут