додому Дієти і харчування

Дієтолог назвала корисні продукти для сніданку

162

За словами дієтолога-нутриціолога Надії Цапкіної, ідеально підходять для сніданку яйця та натуральне якісне вершкове масло.

Image by Free-Photos from Pixabay

Ці продукти є джерелами найважливіших вітамінів, мінеральних речовин та жирних кислот. Користь ще в тому, що деякі вітаміни засвоюються лише з жирами.

Білок у яйці, який є найлегше засвоюваним видом білка, організм використовує як будівельний матеріал. У 100 г яйця міститься 11-13 г протеїну.

Олія містить жирні кислоти та жиророзчинні вітаміни А, D, Е та К. Це поєднання медики використовують у антивіковій терапії, оскільки воно допомагає регенерації клітин та в цілому уповільнює старіння.

Як радить дієтолог Андрій Бобровський, ідеальний час для сніданку – перші півтори години з моменту підйому. За його словами, для того, щоб прогнати сонливість, підходить не лише душ, а й правильна їжа. У будні необхідно снідати в один і той же час.

Вибирайте на сніданок складні вуглеводи (каші, цільнозерновий хліб), корисні жири та білок. Це може бути риба, нежирне м’ясо, авокадо, яйця, сир.

Джерело

попередня статтяCOVID-19 найчастіше вражає ці органи
наступна статтяЦі хвороби можна сприйняти за прояви астми

Додати коментар