додому Краса і здоров'я

Десять продуктів, що запобігають появі тромбів

222

Утворення тромбів небезпечно для здоров’я і життя людини — ці пристінкові і закупорюють освіти можуть стати причиною серцевого нападу у вигляді інфаркту з летальним результатом, застерігають лікарі. Фахівці назвали продукти, які ефективно допомагають запобігти виникненню тромбів.

Photo by National Cancer Institute on Unsplash

Одним з кращих продуктів для профілактики тромбоутворення є лимон, підказують експерти. Вживання лимонів, їх соку зміцнює стінки судин, а також покращує показники в’язкості крові. Пам’ятайте, чим кров густіше, тим вище ризик утворення тромбів в місцях пошкодження судин.

Також корисний авокадо. Численні дослідження показали, що авокадо зменшує кількість поганого холестерину в крові і збільшує кількість хорошого, який допомагає зберігати судини чистими.

Обов’язково їжте кокосове масло! Його регулярне вживання зменшує кількість бляшок в артеріях, а висока концентрація тригліцеридів в лауринової кислоти покращує згортання крові і виконує функцію антиоксидантів, запобігаючи серцево-судинні захворювання.

Крім того, для захисту від тромбозу прекрасно підходить ківі. Цей фрукт містить в 4 рази більше ніж лимон вітаміну C, вкрай сприятливо діє на стан тканин і провідність судин.

Одним з кращих способів очистити судини є вживання горіхів — сирих, що не обсмажених і не солоних. Щоденна жменю з’їдаються горіхів нормалізує тиск і допомагає судинах залишатися чистими довгий час.

Зверніть увагу на куркуму! Куркумін має потужну протизапальну дію, що зменшує запалення і пошкодження стінок судин, які, власне, є основними причинами бляшок і тромбів.

Важко переоцінити користь для судин яблук. До складу цих фруктів є рутин-речовина, здатна підтримувати міцність стінок судин, а також блокувати потенційно небезпечні ферменти, що активують процеси налипання бляшок і виникнення тромбів в судинах. Вченими були випробувані близько 500 речовин, але саме рутин виявився найбільш ефективно запобігає утворенню згустків крові.

Також рутин міститься в цибулі, апельсинах, чорному і зеленому чаї.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут