додому Краса і здоров'я

Чому ми набираємо вагу?

Багато хто помічає, що зайві кілограми не розподіляються по всьому тілу рівномірно, а застряють в певному місці. І в кожного воно своє. Але чому саме там?чому ми повнієм

Ноги

Масивні ікри, опухлі щиколотки, постійна тяжкість. Таким людям складно пересуватися, ніби на ногах надіті кайдани. До кінця дня їх єдине бажання — сісти на диван і більше не вставати з нього.

В чому причина? З одного боку, ноги — це наш засіб пересування. Ходьба сповільнюється, коли на них скупчуються зайві жири. Це сигнал про те, що ми самі в даний момент свого життя стоїмо на місці, не в змозі зрушити з мертвої точки. Що тримає нас там? Може, страх змін або нездатність реалізувати себе в роботі або у відносинах з людьми? Нам би і хотілося щось зробити з цим, але весь час виникають перешкоди.

Що робити? Рухатися — в прямому і переносному сенсі! Подумайте, як тут і зараз ви можете змінити власне життя. Згадайте про свої мрії, плани, мареннях. Хто сказав, що ви не можете втілити їх у життя? Пересуньтеся нарешті з мертвої точки, скиньте зі своїх ніг цей вантаж. Якщо у ваших особистих стосунках тривалий час спостерігається застій, знайдіть в собі сили піти, зрушити з місця. Давно хотіли змінити роботу? Сьогодні — найкращий день для цього! Почніть пошуки нового, просто почніть щось робити!

Стегна і сідниці

Такі жінки вважаються привабливими і бажаними. Їх округлі форми привабливі для чоловіків, тільки от самі ці дами найчастіше страждають від зайвих кілограмів на п’ятій точці.

В чому причина? Сідниці — це багаж, який ми несемо з собою з минулого, боячись відпустити. Всі старі образи, дитячі страхи і розчарування, сварки, за якими не слід було примирення, — все це наш вантаж, який відкладається саме в області стегон. Люди, у яких зайві кіло сконцентровані в цьому місці, не вміють жити сьогоденням, зате дуже люблять згадувати минуле.

Що робити? Подумайте, які старі образи і страхи ви зберігаєте. Можливо, батьки вас кривдили або приділяли занадто мало уваги. А може, однокласники знущалися, і ви досі не можете впоратися з виниклими тоді комплексами. З’ясувавши причину, докладете всіх зусиль для того, щоб закрити всі двері в минуле. Поговоріть з батьками, якщо вони вже не з вами — подумки пробачте їх за все; зателефонуйте друзям, з якими давно не спілкувалися з причини дурних образ. Вам самим стане легше після цього, і зайві кілограми почнуть танути.

Живіт

Що дивно, значний животик може бути як у повних жінок, так і у худих. Як правило, він пухкий і без жодного натяку на м’язи.

В чому причина? Недарма кажуть, живіт — це життя. Для жінки це її жіноча сутність, природа, її єство. Там криються всі проблеми, пов’язані з прийняттям себе як жінки, з відносинами з чоловічою статтю. Усі комплекси у вигляді зайвих кілограмів відкладаються саме там. Така жінка відчуває себе невпевнено і в цілому в зв’язках з навколишнім світом. Їй здається, що її не приймають, що скрізь вона зайва, їй ніде не раді.

Що робити? В даному випадку проблема лежить глибоко, і вирішити її буде не так просто. З такими ситуаціями добре працюють психологи, хоча людина може багато зробити і сама. Головна мета — будь-якими способами підвищити свою самооцінку. Зрозуміти, в який момент вона була штучно занижена, хто сказав, що жінка негарна і зненавиджена. При необхідності сходити на тренінг, купити книги, що допомагають зрозуміти і прийняти себе. Почати робити собі самій подарунки у вигляді обновок гардероба, походу в салон краси, вечері в кафе, куди раніше ви не наважувалися піти.

Дізнайтесь більше:

Плечі, спина і груди

Жінки із зайвими кіло в даних місцях дуже затишні. Пишні руки, округлі груди, велика спина — все нагадує в них турботливу привітну господарку. До такої хочеться пригорнутися і залишитися в її обіймах надовго.

В чому причина? Чуйність, почуття обов’язку, любов до ближнього — ось що керує даною категорією людей. Вони завжди готові прийти на допомогу і звалюють на свої плечі деколи непомірний тягар. Відкладається він не тільки в переносному сенсі, а й у прямому — у вигляді додаткових обсягів на грудях, плечах і спині. Такі жінки відважно тягнуть його з року в рік, не підозрюючи про те, як він тисне і заважає їм.

Що робити? Озирніться навколо себе. Хто поклав вам на плечі таку важку ношу? А може, ви самі, за покликом свого доброго серця? Відмовтеся від непотрібних турбот, розділіть їх з іншими людьми. Перестаньте гнатися за додатковим заробітком, якщо розумієте, що вам не вистачає сил робити десять справ відразу. Пожалійте себе, врешті-решт, інакше в якийсь момент ви можете не витримати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут