додому Фітнес і спорт

Біг і швидка ходьба для схуднення

1635

Біг  і швидка ходьба — відмінні види навантаження для м’язів ніг і сідницьБіг для схуднення

Біг для схуднення

Крім гарної форми сідниць біг приносить дивовижний позитивний настрійне дарма знаючі люди віддають перевагу саме «тікати» від стресів.

Доведено, що людина, яка щоденно займається бігом, може похвалитися прискореним обміном речовин та зниженим апетитом, а це важливо для досягнення і збереження відмінної форми. До незаперечних плюсів можна віднести також придбану кардіопідготовку організму.

Правда, дуже важлива регулярність тренувань. Займаючись уривками, від випадку до випадку, досягти очікуваного ефекту складно. Найкраще бігати потроху, але щодня.

Дізнайтесь більше:

Ходьба для схуднення

Ходьбагідна альтернатива для тих, кому біг категорично не по душі. Рухайтеся енергійно, намагайтеся по можливості замінити пішою прогулянкою поїздку на машині або громадському транспорті.

Крім того, варто забути про такі винаходи людства, як ліфт і ескалатор, і почати підніматися по сходах пішки. Робити це можна скрізь: і на роботі, і у великих торгових центрах, і у під’їзді власного будинку.

Загалом, чим більшою кількістю пройдених сходинок ви зможете похвалитися, тим більш пружною і підтягнутою стане ваша попа, тим стрункіші і міцніше будуть ваші ноги.

Помічено, що у схильних до сидячого способу життя людей з часом зближуються кістки таза і нижні ребра. Результат досить плачевний: живіт стає обвислим, талія обростає прикрим жирком. Вихід є: здорове харчування, регулярна гімнастика і грамотний догляд за шкірою.

Не варто скептично ставитися до можливостей звичайних прогулянок.

попередня статтяМелірування волосся в домашніх умовах – покрокова інструкція
наступна статтяЧим корисне плавання?

Додати коментар