додому Мода і стиль

Мелірування волосся в домашніх умовах — покрокова інструкція

Щоб кардинально не змінювати колір волосся, можна зробити мелірування, яке змінить тільки відтінок деяких пасм. Ця процедура допоможе додати вашому волоссю додаткового блиску, після мелірування воно стає більш яскравим і контрастним.мелірування волосся

Предмети для мелірування

Щоб зробити самостійно мелірування, для початку приготуйте всі необхідні інструменти. Отже, вам знадобляться:

 • кілька шпильок або затискачів для волосся;
 • гребінець з гострою ручкою;
 • чистий сухий рушник;
 • ватяні диски

Послідовність фарбування

1. Спочатку необхідно накрити свій одяг спеціальним чохлом (можна накинути на плечі замість накидки рушник) або надіти речі, які вам не шкода потім викинути (так як фарба в більшості випадків не відпирається). Для великого мелірування спеціальна шапочка не потрібна. Тим більше, що без неї перехід від одного кольору до іншого буде виглядати більш природно.

2. Освітлювання пасом пасма можна зробити за допомогою блондорана (фарби відтінків блонд) або засобів бальзаму. Відтіночний бальзам підійде тільки для натурального нефарбованого волосся. Зараз в магазинах професійної косметики продаються спеціальні засоби для мелірування, але звичайна фарба для волосся також підійде.

3. Ретельно розчешіть волосся. Вам знадобиться велике дзеркало і хороше освітлення. Фарба для волосся, як правило, наноситься на сухе волосся. Необхідно уважно ознайомитися з інструкцією. Суворо дотримуючись рекомендацій, потрібно змішати фарбу для волосся і закріплювач, після чого добре збовтати пляшку або флакон. Під час фарбування бажано використовувати рукавички.

4. Наступним кроком буде розподіл волосся на зони. Мелірування краще починати з потилиці, після чого поступово перейти на бічні сторони, голову і передню частину голови.

5. Виділіть одну пасмо загостреним кінчиком гребінці, нанесіть на неї фарбу пензликом, розчешіть.

6. Забарвлене пасмо, не притискаючи, покладіть поверх іншого волосся. Аналогічні дії виконайте з іншими пасмами. В кожній зоні у вас повинно вийти приблизно 3-5 забарвлених пасм.

7. Після нанесення фарби почекайте 20 хвилин, після чого змийте теплою водою. Скільки витримувати фарбу на волоссі, залежить від їх кольору: чим темніше волосся, тим часом витримки довше.

8. Нанесіть на волосся бальзам або маску, залиште на пару хвилин, промийте волосся і висушіть феном.

Повторне мелірування не проводиться, а лише підфарбовуються відросле коріння волосся. Нанесіть засіб на корені і перед самим закінченням фарбування посуньте фарбу по всій довжині пасма.

Дізнайтесь більше:

Самостійно можна зробити кілька видів мелірування:

 • класичне,
 • освітлення бічних пасм,
 • освітлювання пасом на чубку

Класичне мелірування

1. Чисте висушене волосся причеши за напрямом його природного зростання і рівномірно нанесіть частину фарби на пасма таким чином, щоб коріння залишилися незабарвленим.

2. Залиште фарбу на час, вказаний в інструкції, після чого розподіліть частину фарби на коренях.

3. Волосся розчешіть гребінцем і залиште фарбу ще на деякий час (згідно інструкції фарбувального складу).

4. Змийте фарбу за допомогою великої кількості теплої води.мелірування волосся

Мелірування бічних пасм

Техніка 1

 1. Зберіть все волосся в «кінський хвіст».
 2.  Спочатку зафіксуйте гумками бічні пасма з двох сторін, потім нанесіть на них освітлювач.

Техніка 2

 1.  Розділіть волосся на дві частини (верхню і нижню).
 2.  Волосся верхньої частини зберіть у високий «кінський хвіст», інші розділіть на кілька пасом
 3. Таким способом прокрасьте пасма по колу.

Мелірування чолки

Візьміть смужку з шматочка целофанового пакетика прямокутної форми, шириною близько 10 см. В пакеті зробите отвори, кількість яких повинна бути дорівнює кількості офарблюються пасм. Смужку оберніть навколо голови на рівні гривки і акуратно вийміть через отвори пасма, які бажаєте висвітлити. Кожне пасмо ретельно розчешіть і нанесіть на неї фарбу для волосся.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут