додому Фітнес і спорт

Чим корисне плавання?

Вода — воістину чарівний природний скульптор нашого тіла. Заняття плаваннямнадзвичайно ефективний спосіб тримати свій організм в тонусі, а також скорегувати прикрі вади фігури, перетворивши явні мінуси в плюси.плавання

Плавання — джерело вічної молодості

У воді непомітно для нас самих і без видимих зусиль працюють з пристойною інтенсивністю більшість м’язів нашого тіла, тим самим невимушено формуючи бажані обриси фігури.

Плавання добре тим, що змушує працювати колосальну кількість м’язів і зміцнює серцевий м’яз, при цьому воно абсолютно безпечно і підходить навіть людям зі слабкими суглобами.

Однак, безсумнівно, найважливіше те, що плавання здатне замінити дорогий масаж, особливо якщо у вас є можливість займатися в солоній морській воді.

Крім того, плаванняоптимальний засіб для підтримки у відмінній формі грудей.

Дізнайтесь більше:

Якщо ви збираєтеся ходити в басейн і цілеспрямовано займатися водним груповим фітнесом, наприклад аквааеробікою, то честь вам і хвала, бо швидше за все в досить невеликі терміни ви зумієте змоделювати прекрасне тіло.

Як слід займатися плаванням, щоб досягти видимого результату?

Навіть якщо ви навряд чи вмієте триматися на воді, це не привід впадати в зневіру і відмовлятися від настільки ефективною навантаження. Починайте з недовгих тренувань, кожного разу збільшуючи час на кілька хвилин. Головнене стояти на місці, а якомога більше рухатися, змушуючи тіло працювати. Для впевненості можна озброїтися надувним кругом, матрацом або м’ячем, щоб відчувати себе на воді в безпеці.Якщо ж ви тримаєтеся на воді впевнено, все одно не варто відразу влаштовувати чемпіонські запливи, для початку слід 5 хвилин присвятити розминці.

Плаваючи в будь-якому стилі, ви будете інтенсивно працювати руками і ногами, максимально навантажуючи м’язи, мало задіяні при сидячому способі життя.

Якщо ви хочете збільшити навантаження на ноги, стегна і сідниці, то озбройтеся дошкою з пінопласту і плавайте, тримаючи її попереду на витягнутих руках. Намагайтеся працювати на пристойній швидкості, тоді й ефект від занять буде сильніше. Виконуйте у воді махи ногами, побігайте, перебуваючи по пояс у воді, — ці нехитрі вправи змусять вас забути про целюліт на ногах і повернуть попці колишню пружність.

До того ж воданайпотужніший лікар, тому заняття в басейні звільнять вас від нервового перенапруження і негативного впливу стресу.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Даже цiкаво ! Менi луже допомогло ! Велике СПАСИБI ! ??

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут