додому Поради

10 простих способів підняти собі настрій

1649

За вікном холодно, вітряно, похмуро – природа ніби спеціально робить все можливе, щоб зіпсувати нам настрій. Не піддавайтеся! Порадуйте себе приємними дрібницями, які вмить піднімуть вам настрій.як підняти собі настрій

Приймайте ванну

Влаштуйте собі розслаблюючу спа-процедуру: гаряча ванна, цікавий журнал, приємна музика. Додайте у воду яке-небудь ароматичне масло. Причому не обов’язково морочитися правилами ароматерапії і вибирати масло в залежності від його властивостей. Просто виберіть аромат, який вам подобається і нагадує вам про літо.

Читайте

Але не товстелезний талмуд з класики, а легку дитячу книгу. Психологи відзначають, що дитячі книги піднімають настрій дорослим з двох причин: по-перше, добро там незмінно перемагає зло, а по-друге, відносини між героями дуже прості і нехитрі.

Присідайте

Звичайно, не обов’язково робити саме присідання, просто присвятіть півгодини (а ще краще годину) якій-небудь фізичній активності. Велотренажер, вправи на розтяжку, силове тренування – просто робіть це не заради великих цілей, на зразок «схуднути на десять кілограмів», а заради задоволення. Вченими доведено, що заняття спортом підвищують вміст ендорфінів у крові. Саме ці гормони щастя відповідають за наше гарний настрій.

Поміняйте лампочки

Нехай економний чоловік використав у ванній кімнаті новомодну енергозберігаючу лампочку. Навряд чи вона допоможе вам заощадити мільйони. Зате тьмяне світло таких ламп ще більше викликає зневіру холодними зимовими вечорами. Поміняйте лампочки! Їх яскраве світло прожене зимову нудьгу.

Покрутіться перед дзеркалом

Скажіть домашнім, що вам потрібно розібрати шафа з одягом, а самі під цим приводом переміряйте свої найкращі вбрання. Зробіть собі гарну зачіску, спробуйте новий варіант макіяжу. А тепер встаньте перед дзеркалом, прийміть виграшну позу… та ви дуже приваблива жінка!

Займіться творчістю

Для цього не обов’язково вміти малювати картини маслом. Спечіть торт за новим рецептом, зробіть листівку до Нового року в техніці скрапбукінг, оформіть альбом з літніми фотографіями, зшийте фіранки на кухню.

Дізнайтесь більше:

Складайте плей-лист

Виженіть дитини з-за комп’ютера, покопатися в Інтернеті і складіть плей-лист з пісень, які звучали на дискотеках у часи вашої молодості. Послухайте їх разом з дітьми і чоловіком. Нехай діти сміятимуться, а ви з чоловіком згадайте молодість.

Вникайте в молодіжну культуру

Ваш старший син весь час зависає в Інтернеті, сидить у соцмережах? Посмійтеся разом з ним над собакою, переодягненою в гігантського павука, або дідуся, що танцює хіп-хоп.

Їжте

Але не все підряд, а виключно продукти, здатні підняти вам настрій. До таких продуктів вчені відносять темний шоколад, банани, горіхи, апельсини і мандарини. Смажену картоплю вчені в цей список не включили, натомість стверджують, що відмінним природним антидепресантом є шпинат.

Спілкуйтеся

Коли ви в останній раз «висіли» на телефоні просто так? То-то ж! Зателефонуйте подрузі і наговоритесь всмак. Навіть якщо ваш внесок у бесіду буде обмежуватися невиразним: «І що ти йому сказала? А він тобі?» – все одно спілкування з улюбленими людьми незмінно піднімає настрій. Це ми і без вчених знаємо.

Додати коментар