додому Сім'я і відносини

10 ознак контролюючої дружини

268

У здорових відносинах обидва партнери мають рівне право голосу у всіх питаннях, пов’язаних із прийняттям рішень. Іноді цей баланс порушується, і жінка починає контролювати ситуацію. За якими ознаками це можна зрозуміти.

Ревність

Це одна з головних причин контролю. Дружина боїться втратити чоловіка. Її невпевненість у собі така сильна, що виникає ревнощі до всіх жінок, які його оточують.

Контроль місцезнаходження

Вона дзвонить чоловіку кілька разів на день. Якщо він приходить із роботи додому пізно, ставить запитання, де був, цікавиться, що відбувається.

Часта критика

Дружина шукає недоліки у всьому, що робить чоловік. Вона критикує, дає поради, щоб він знав, чого їй хочеться.

Шпигунство

Це ознака владної дружини. Вона стежить за соціальними мережами, перевіряє телефон чоловіка, контролює його витрати.

Ізоляція від сім’ї та друзів

Контролююча дружина тримає чоловіка подалі від близьких людей. Сама ж вона зустрічається з ким і коли захоче.

Зображення жертви

Завдяки навичкам маніпулювання жінка може помінятися ролями і представити чоловіка лиходієм. Тут головне не піддаватися на виверти.

Одержимість

Жінка повинна мати все, що забажає, інакше ускладнить чоловікові життя. І тому вона використовує різноманітні тактики.

Загрози

Якщо заходи, що вживаються, не дають результатів, в хід йдуть ультиматуми. Вона може загрожувати серйозними наслідками, неприємними ситуаціями.

Приниження

Один із способів контролю – змусити людину відчути себе зобов’язаною їй. Дружина може похвалитися вищою зарплатою, здобутками чи сімейним походженням. Цим самим вона показує, що її чоловік нижче.

Відсутність особистих кордонів

Контролююча дружина тримає чоловіка під каблуком. Вона вважає, що в нього не повинно бути своїх захоплень та занять, немає необхідності залишатися наодинці із собою. Все слід робити, як вона скаже.

Додати коментар