додому Сім'я і відносини

Знайомлюся з чоловіками, але стосунки не складаються

Як жінці прокачати себе, щоб було менше «порожніх» побачень із чоловіками? Перш ніж реєструватися на сайті знайомств і створювати ажіотаж шанувальників, треба утвердитися у своїй самоцінності і перестати грати чужі ролі.

З творів російської класики ви, звичайно, знаєте про те, що в нашій країні споконвіку існувала корисна і шанована професія — сваха. Тобто жінка, яка знайомить інших людей та допомагає їм вступити до законної спілки. Адже саме на сім’ї тримається все суспільство як таке. Коли ми щасливі у шлюбі, це поширюється і на інші сфери — роботу, стосунки з друзями, родичами і самим собою. Як кажуть у народі, «сім’я разом — душа на місці».

Що ж ми бачимо зараз? Дев’ять із десяти моїх клієнток відмовляються створювати сім’ю, вважаючи, що їм це не потрібно. Саме слово «заміжжя» демонізовано! Мовляв, «добру справу шлюбом не назвуть».

Як правило, таким людям потрібна допомога «сучасної свахи» — фахівця, який допоміг би зрозуміти: гармонійні стосунки, коли дві особи розвиваються разом, як єдиний організм, і кожна окремо — це і є шлюб! Невже хоч одна жінка відмовиться від такого заміжжя? Звичайно ж, ні.

Перш ніж познайомитися з чоловіком…

Понад 15 років я консультую жінок і чоловіків на тему знайомства та вибудовування стосунків для створення міцної родини. Однак мою роботу часто уявляють собі невірно та стереотипно. Жінки, які приходять до мене, часто очікують, що я дістану стос фотографій різних чоловіків і скажу: «Вибирайте!»

Ні, жодних кастингів ми не проводимо. Я даю теорію — як вибудовувати взаємини, навчаю рольової поведінки. Оскільки звертаються до мене і чоловіки, і жінки — можу навіть познайомити з кимось, якщо бачу, що люди один одному підходять. Але ніколи не робила ставку лише на знайомства. Насамперед я допомагаю людям розкрити свій власний потенціал.

Моє завдання – донести до одиноких людей думку: за себе відповідаєте тільки ви самі і більше ніхто! Я можу допомогти, але й вам теж доведеться попрацювати. Насамперед — над собою.

Адже, якщо розібратися, чому навколо нас стільки самотніх чоловіків та жінок? Начебто познайомитися — не проблема, тим більше в нашу епоху інтернету. Але люди немов існують у паралельних реальностях і не бачать один одного!

Довгі роки я набивала шишки, працюючи над зміною свідомості клієнтів, які приходили до мене. За цей час зрозуміла, що основна проблема і жінок, і чоловіків — системні помилки в поведінці.Виною тому страхи, болісний досвід, хибні установки. Тоді й вирішила, що мені потрібно не лише допомагати людям знайомитись один з одним, а й навчати їх, як правильно будувати стосунки. Адже знайти собі пару — це лише початок, а найскладніше починається згодом.

Навчаю будувати відносини з протилежною статтю

Коли я починаю шукати першопричину того, чому люди не можуть побудувати відносини, найчастіше стикаюся з такою відповіддю клієнток: «Хочу влаштувати особисту життя, але немає часу».

Зазвичай у нас «часу не вистачає» на те, що не виходить, що викликає дискомфорт і страх. Тоді треба зрозуміти, чого саме боїться людина. Найчастіше помилитися з вибором партнера. Як кажуть багато жінок, які до мене звертаються: «Боюсь притягнути не того».

Багато жінок, перш ніж прийти до мене, проходять безліч тренінгів. Якщо порівняти роботу над собою з приготуванням борщу, то в одному місці людей вчать варити буряки, в іншому — капусту, у третьому — яловичину, але мало де показують, як правильно змішати всі інгредієнти, щоб вони потоваришували! У моєму розумінні це і є завдання свахи. Тільки так і досягається результат.

Іноді доводиться освоювати і суміжні «спеціальності». Якось, наприклад, я мав клієнта — батька трьох неповнолітніх дочок, а його майбутню дружину — маму 13-річного сина. Потрібно було терміново щось робити, адже якщо три сестри не порозуміються з новим братом, то сім’я зруйнується, не встигнувши з’явитися! Тому я оперативно переключилася з «дорослої» психології на «дитячу» і допомогла трьом дівчаткам і одному хлопчику потоваришувати.

А якось мені довелося поринути у тему моди та іміджу. Одна з моїх клієнток, збираючись побачити, сформулювала чіткий запит: створити собі новий образ і тим самим підкорити чоловіка. І я разом зі стилістом допомагала їй у цьому.

Моя ніша дуже глибока і багатогранна, тому я ніколи не стою на місці і щодня дізнаюся про щось нове.

Знайомлюся з чоловіками, але стосунки не складаються

Синдром Самозванця у відносинах

Я часто зустрічаю людей, які сумніваються в собі, знецінюють себе, коли шукають партнера для створення сім’ї.

Причому, що дивно, чоловіки зазвичай про себе дуже високої думки. А ось наші російські жінки (розумні, красиві, які вміють завзято працювати і заробляти) страждають від невпевненості і намагаються щось у собі покращити навіть після того, як їх уже запросили на побачення!

У них практично ідеальних , Синдром Самозванця завжди в апогеї Причина, швидше за все, у нашому вічному «горі від розуму». Чим вищий інтелект, тим більше людина помічає — і завжди бачить когось, хто кращий, красивіший, розумніший. Отже, треба якнайшвидше «наздогнати і перегнати»!

Дайте собі час!

Відразу хочу сказати: якщо вам призначили побачення, то хвилюватися вже нема про що. Чоловіку ви точно подобається. Зараз він намагається розглянути у вашому внутрішньому світі свій, тобто знайти у вас самого себе, зрозуміти, чи існуєте ви в одній системі цінностей і наскільки йому з вами комфортно.

Чого точно не треба робити так це приходити на першу зустріч у фаті,як одна моя знайома. До речі, бажання вийти заміж якнайшвидше, буквально за першого зустрічного виникає, коли хочеться довести собі свою «повноцінність». Так ось, знайти хоч якогось чоловіка — не проблема. Але хіба вам потрібен «якийсь»? Чи довго буде з ним шлюб?

«Я знаю, він хороший!» — я часто чую цю фразу, коли жінка розповідає про кандидата у подружжя, з яким знайома без року тиждень. Але звідки вона знає? Я в таких ситуаціях пропоную згадати про найкращих друзів. Мало хто може назвати другом першого зустрічного просто тому, що той видається пристойною людиною. Наших друзів ми довго впізнавали в різних ситуаціях, поки не зрозуміли, що їм справді можна довіряти. Так от: щоб шлюб вийшов міцним і глибоким, дружина спершу теж потрібно дізнатися як слід. Так, це довгий процес, але в даному випадку ми не марнуємо час, а інвестуємо його.

Ось чому я раджу жінкам не поспішати! А для цього потрібно спочатку попрацювати зі своєю самоцінністю, тобто зрозуміти раз і назавжди, що вона є. І коли моя клієнтка усвідомлює, яка ж вона насправді офігенна, — відразу перестає чіплятися за будь-кого. і спокійно обирає собі майбутнього партнера.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут