додому Сім'я та стосунки

Життєвий досвід: як повернути чоловіка в сім’ю?

6475

На жаль, від розпаду відносин не застрахована будь-яка сім’я. Це доводить статистика шлюборозлучних процесів. Але не варто думати, що відхід чоловіка з сім’ї або його холодне ставлення – це кінець всьому. Психологи вже давно розробили корисні методики, що допомагають при правильному підході відновити шлюб.

19-12-14-foto-600x320-2

Як повернути любов чоловіка?

Більшість рад сімейних психологів зводиться до того, що жінці варто зрозуміти причину розриву. Не варто думати, що в охолодженні чоловіка завжди винна жінка або його природна полігамність. Почнемо з того, що, за даними досліджень, відхід з сім’ї є дуже важливим кроком для чоловіка. Він може багато думати, перш ніж зважиться на це. Подібна властивість чоловічої поведінки каже, що для догляду потрібні вагомі і серйозні причини.

Якщо Ви задумаєтеся над тим, як повернути любов чоловіка, то спробуйте проаналізувати його поведінку і ваші відносини. Зрозуміти ситуацію допоможуть поширені причини розриву відносин.

Проблема у взаєминах – це пункт можна вважати чи не найпоширенішим «руйнівником» сімей. Жодна нормальна людина не зможе витримати постійні сварки, конфлікти і претензії. У цьому випадку чоловік іде з родини, оскільки не бачить подальшої можливості підтримувати відносини. Проблеми у взаємини можуть бути абсолютно різними. Це і докори в тяжкому матеріальному становищі, і постійний контроль, і бажання підпорядкувати собі чоловіка.

У такій ситуації єдиним правильним рішенням може бути переоцінка власної поведінки. Поставте себе на місце чоловіка, і Ви зрозумієте, що необхідно змінити. Пам’ятайте, що сім’я не терпить диктату. Для хороших відносин краще вибрати дипломатію. Якщо Вам щось не подобається, використовуйте більш м’які способи донесення своїх бажань.

Особистісні та психологічні особливості. Всі ми з часом змінюємося. Світовідчуття жодної людини не може залишатися в первинному вигляді протягом усього життя. Особливо сильно воно трансформується в певному віці в так звані кризи. Будь-який психолог скаже Вам, що чоловіки найчастіше йдуть із сім’ї і холонуть до дружини саме в ці періоди. Причина подібного розвитку подій криється в тому, що особисті проблеми стають настільки гострими, що закривають собою все.

Найбільша кількість розлучень припадає на кризу середнього віку. В цей момент чоловік найбільш гостро переживає власні невдачі в самореалізації. Звідси випливає бажання кинути все, в тому числі дружину і дітей, і почати нове життя за новими правилами. Як повернути любов чоловіка в кризовій ситуації? Ні в якому разі не намагайтеся знецінювати його нових прагнень. Дайте чоловікові зрозуміти, що підтримуєте його. Ставтеся більш терпимо до того, що він намагається змінити своє життя. Це допоможе не відштовхнути чоловіка, а потроху дати зрозуміти, що Ви на його боці. Найважливіше, що потрібно зробити – це оточити чоловіка ненав’язливою турботою і підтримкою. Спробуйте змінюватися разом з ним, і в один прекрасний момент він зрозуміє, що нікого на світі ближче і рідніше Вас просто немає. Також ще одна важлива порада в цьому випадку – це скористатися допомогою психолога або сімейного психотерапевта. Звичайно, цей варіант підійде Вам, якщо Ваш партнер буде згоден на задушевні розмови з фахівцем.

19-12-14-foto-600x421-3

Як повернути чоловіка від коханки?

Зрада – ще одна поширена причина відходу чоловіка зі сім’ї. На жаль, багато жінок невірно розуміють причини походів «наліво» і те, чому в підсумку чоловік іде. Найпоширеніше пояснення – це полігамна природа представників сильної статі. У цьому є тільки мала частка істини. Так, чоловіки трохи інакше ставляться до сексу, але це не впливає на те, що вони мріють піти з сім’ї.

За статистикою, в більшості випадків чоловік зраджує, задовольняючи свої фізіологічні потреби, але сім’ю не кидає. Якщо він зважився на цей крок, то знайте, все може бути дуже серйозно. Справа в тому, що для представників сильної статі, як вже було сказано раніше, відхід до іншої жінки є зваженим, абсолютно не емоційним рішенням. Поясненням може служити виникле сильне почуття.

Для початку зрозумійте, чи варто Вам його повертати? За статистикою більшість жінок, що дозволили чоловікові повернутися додому після зради, незабаром самі кидають його. Причина проста – їм просто стає не потрібна людина, яка зрадила сім’ю. Якщо Ви розумієте, що готові пробачити, то діяти в цій ситуації потрібно за обставинами.

Часто жінки терплять і не показують виду, що знають про пригоди благовірного. У цій ситуації така поведінка може призвести до того, що подвійне життя затягнеться надовго – чоловіка просто все буде влаштовувати. Спробуйте піти ва-банк і розповісти про те, що Ви все знаєте. Серйозна розмова просто необхідна. Так Ви хай і травмуючим способом, але спробуєте вийти з ситуації. Психологи часто пропонують в спокійній манері поставити чоловіка перед вибором, пояснивши йому можливі варіанти Ваших відносин.

За даними численних досліджень, сімейні психотерапевти встановили, що якщо чоловік протягом якогось часу живе подвійним життям, то ймовірність збереження родини дуже велика. Вся справа в тому, що представники сильної статі не так вже й легко відмовляються від звичного комфортного життя.

У тому випадку, якщо чоловік все-таки пішов, варто обрати ін. лінію поведінки. Не намагайтеся влаштовувати скандалів і істерик. Нехай це буде прерогативою його коханки – на відміну від Вас у неї поки немає штампу в паспорті. Це неминуче призведе до того, що Ваш чоловік зіткнеться зі скандалами вже з її боку.

19-12-14-foto-600x450-1

Як повернути колишнього чоловіка: правила

  • Якщо після розлучення Ви зберегли теплі почуття до колишнього чоловіка, то можна спробувати його повернути. Головне правило – спробувати змінити себе. Згадайте, що було не так у Вашому сімейному житті. Для цього Ви можете просто виписати в стовпчик 10-15 останніх сварок. Це допоможе Вам побачити корінь проблеми.
  • Не сприймайте чоловіка як старого знайомого. Краще почати відносини з нового аркуша. Тримайте дистанцію. Чоловіків більше приваблюють жінки-загадки, а не доступні представниці слабкої статі. Також існує ряд простих порад, які допомагають повернути коханого за будь-якої ситуації.
  • Спробуйте налагодити свій емоційний стан. Будь-яку розмову не слід зводити до істерики або скандалу, а вибудовувати логічно. Пам’ятайте, що жінка в істериці викликає жалість і почуття провини.
  • Ніколи не шантажуйте чоловіка дітьми. Це тільки погіршить Ваші стосунки. Не варто обмежувати зустрічі дітей з батьком або зовсім заборонити їм бачиться.
  • Не влаштовуйте тотальне стеження. Жінка, яка засипає чоловіка смс з погрозами або шпигує за ним, викликає лише негативні почуття.
  • Займіться собою. Як би не було боляче, не сприймайте його відхід як кінець світу. Думайте про хороше. Наприклад, про можливі зміни. Змініть що-небудь у своїй зовнішності, станьте впевненіше в собі. Це призведе до того, що чоловік, який дізнався про зміни у Вашому житті, почне дивитися на Вас по-новому.
  • Використовуйте почуття ревнощів. Якщо зв’язок між вами ще не зовсім розіваний, то зробіть так, щоб до чоловіка дійшли чутки про те, що Вами цікавляться ін. чоловіки, головне, не перестаратися. Він не повинен подумати, що Ви виносите сміття з хати чи ведете себе доступно.
  • Як повернути чоловіка додому? Спробуйте знайти причину відходу. Якщо вона криється у ваших взаєминах, то спробуйте їх трансформувати. Не впадайте в зайву емоційність: не варто влаштовувати скандалів і істерик. Якщо Вас спіткала зрада, то краще вирішити питання про спільне життя через серйозну розмову.