додому Краса і здоров'я

Антицелюлітний самомасаж — правильні рухи

Щоденні масажі також необхідні в боротьбі з целлюлітом, як і збалансоване і здорове харчування, а також фізична активність. Гарна новина полягає в тому, що антицелюлітний самомасаж можна робити самостійно в домашніх умовах. Єдина умова — правильні рухи, які допоможуть боротися з целюлітом.

20-10-15-foto-700x466-1

Як робити антицелюлітний самомасаж

Антицелюлітний самомасаж можна робити під час прийому теплого душу. Починати необхідно з гоммажа тіла, який очищає шкіру від відмерлих клітин. Гоммаж робить шкіру більш сприйнятливою до масажу і покращує проникнення активних компонентів, що містяться в засобах для схуднення, які згодом наносяться на тіло. Потім переходимо до масажу: круговими рухами намилюємо стегна, сідниці і живіт.

Масаж можна робити вручну або за допомогою мочалки. В душі можна також використовувати антицелюлітні вакуумні банки, це допоможе збільшити інтенсивність масажу і усунути жирові відкладення. Банки прикріплюють на шкіру, на яку попередньо нанесений гель для душу. На завершення холодний душ від кісточок до сідниць. Холодна вода зміцнює тканини і зменшує «апельсинову кірку».

Після душу нанесіть на проблемну зону антицелюлітний засіб (крем, олійку, сироватку) і виконуйте кругові рухи знизу вгору. При виборі антицелюлітної ефірної олії переважніше придбати кипарисову олію, грейпфрутова або лимонна з причини їх жиророзщеплювальних властивостей. Під час масажу приділяйте особливу увагу зонам з «апельсиновою кіркою»: внутрішня частина коліна, стегна і сідниць. Помасажуйте 15 хвилин.

Після нанесення антицелюлітного крему, переходимо до розминання проблемних зон. Ці рухи нагадують розминку. Більш глибокий масаж виконується за допомогою пальців або фаланг.

Масаж «Пальпа-кермі»

Масаж «Пальпа-кермі» — це ультра ефективний засіб проти целюліту. Цією технікою необхідно правильно користуватися, щоб уникнути появи синців на шкірі. Під час такого масажу ви захоплюєте шкірну складку, розминаючи її між пальцями.

Читайте також: 

Позбутися целюліту можна за допомогою таких модних аксесуарів як вакуумні банки, за умови, що ви будете їх використовувати регулярно. Банки кріпляться до шкіри, на яку попередньо нанесений антицелюлітний крем.

Живіт також потребує самомасажу, так як целюліт може виявлятися, наприклад, під пупком, після пологів або з віком. У цій зоні необхідно робити масаж по всій поверхні живота за годинниковою стрілкою протягом 15 хвилин. Таким чином, ви покращуєте дренаж, травлення і сприяєте виведенню залишків жиру.

Якщо у вас немає часу або бажання займатися самомассажем, ви можете звернутися до фахівців. Кращий час для масажу — це весна.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут