додому Фітнес і спорт

Заняття в тренажерному залі — тренування і харчування (відео)

Всі з нас мріють про ідеальну фігуру, але не всі готові прикладати ті, хоча б мінімальні зусилля, для досягнення якісного результату, багато хто просто не знають, як скласти програму тренувань, яка б сприяла схудненню. Правильно підібрана програма тренувань у тренажерному залі — це вже 50% успіху.

Як правило, програма тренувань для дівчат у тренажерному залі являють собою прогресивне збільшення навантажень на організм. Це все відбувається за рахунок збільшення навантажень і кількості підходів. Така програма тренувань призначається для зниження ваги і поліпшення обміну речовин, активізації імунітету, підвищенню загального тонусу організму.

fitnes_sport_trenuvania01_600

Рух — це життя. Дійсно, все, що пов’язано з живими істотами в тій чи іншій мірі являє собою процес фізичної активності. Всі ми не раз чули фразу: «якщо ми не йдемо вперед, значить ми стоїмо на місці». Людина наділена достатньою кількістю якостей, які дозволяють здійснювати ті чи інші дії. Ми не використовуємо в достатній кількості весь арсенал нашого опорно-рухового апарату, а даремно, адже це нам просто необхідно.

Зараз, як ніколи, всі дівчата прагнуть виглядати красиво і привабливо. Для цього створюються комфортні і максимально зручні умови: фітнес, танці, тренажерні зали, заняття в домашніх умовах для схуднення і багато-багато іншого.

Відео по темі: тренування та програма харчування

Методик на сьогоднішній день існує величезна безліч: можна ходити в тренажерний зал, займатися в домашніх умовах, відвідувати фітнес, займатися на вулиці на спеціально обладнаних майданчиках і багато іншого. Різноманітні і техніки вправ: на набір м’язової маси, програма тренувань для схуднення, зміцнення м’язової тканини, робота над проблемними ділянками. Фахівці одноголосно пропонують тренуватися в тренажерному залі, спортивному клубі, фітнес-центрі. Адже в такому випадку буде безліч переваг: контроль тренера, підвищення мотивації (перед вами завжди красиві люди), безліч обладнання, за допомогою якого результат не змусить себе довго чекати. Але є і спеціальна програма тренувань в домашніх умовах, яка підходить для людей дисциплінованих, цілеспрямованих, тут крім великого рівня самоцісціпліни, потрібен ще й мінімальний набір предметів: м’яч для фітнесу, скакалка, невеликі гантелі.

Правильне і повноцінне харчування

Зрозуміло, скласти схему для схуднення — величезний крок, але його недостатньо. Перед тим, як стати на бігову доріжку або взяти в руки м’яч для фітнесу в домашніх умовах, необхідно переглянути режим свого харчування. Правильне харчування під час занять для дівчат — це не дієта для схуднення, це повноцінний, збалансований раціон, в якому будуть присутні всі необхідні поживні речовини, але в меншій кількості. Якщо ви щодня споживаєте в їжу зайві калорії, особливо вуглеводи прості, то ніяка система тренувань не дозволить вам добитися бажаного результату.

Програма тренувань для схуднення передбачає зниження добового споживання калорій на 500 одиниць. У такому випадку фітнес і заняття для схуднення дадуть більш прогресивний результат. Дотримуючись такої схеми для схуднення, ви змусите свій організм швидко і якісно спалювати жири.

Прості вуглеводи дуже швидко відкладаються в організмі у вигляді жирового прошарку, тому їх потрібно уникати будь-яким способом. Якщо під час вечері не вживати вуглеводи, то за ніч організм витрачає більшу їх кількість, решта ж ви зможете спалити на кардіо-занятті, коли всі запаси жиру використовуються в якості палива.

Дуже важливо під час занять спортом і для дівчат, і для хлопців, і для досвідчених спортсменів вживати достатню кількість води. Ні в якому разі не можна допускати зневоднення організму. У тренажерному залі, вдома, на вулиці — в будь-яких умовах завжди носіть з собою пляшечку води. Вона не дуже-то важка, але з часом вона стане для вас просто незамінною. Будь-яка схема, хоч на набір м’язової маси, хоч на скидання ваги, передбачає споживання рідини в достатній кількості.

Займаємося, щоб худнути

Програма тренувань для дівчат, зазвичай, передбачає зниження маси тіла, нічого не зробиш, так розпорядилася природа з жіночим організмом. Але не варто впадати у відчай і опускати руки. Зайві кілограми — ще не привід здаватися. Досить скласти правильну програму тренувань і через деякий час ви вже забудете про непривабливий животик або жир на окремих ділянках тіла.

Програма тренувань у тренажерному залі передбачає поєднання кардіо і силових навантажень. Можете навіть не сумніватися, силові навантаження для дівчат у тренажерному залі — кращий спосіб прибрати зайві кілограми і перетворити тіло в ідеальну форму. Заняття з вагою сприяють зростанню і зміцненню м’язової маси і, відповідно, схудненню. Саме м’язи спалюють переважну кількість калорій, а беруть вони їх з наших ненависних жирових прошарків.

fitnes_sport_trenuvania_600

Оптимально, коли програма тренувань для початківців передбачає 3 заняття на тиждень в тренажерному залі. Найкраще, коли програма тренувань у тренажерному залі складається під керівництвом тренера і хоча б перші пару тижнів опрацьовується під його наглядом. Те ж саме стосується фітнесу. Дні для занять ви можете вибрати самі, це може бути пн, ср, пт або вт, чт, сб. Дуже важливо, щоб програма тренувань для початківців була розрахована так, що між заняттями був один або два вихідних для відпочинку і відновлення м’язів. Така методика застосовується і для домашніх занять. Не потрібно виснажувати організм і чинити на нього непосильне навантаження. Один — два тижні таких виснажливих занять і у вас пропаде будь-яке бажання щось робити. Схема для схуднення — це комплекс, який включає в себе як напружені дні тренувань, так і дні відпочинку.

У різні дні будуть розроблятися різні групи м’язів, що не дозволить їм звикнути до однотипних навантажень. При цьому, не завадить вести щоденник обліку тих вправ, які ви виконуєте. Відзначайте вагу і кількість підходів, які ви робить, що дозволить відстежити прогрес і виявити моменти, коли потрібна більш строга дієта, а коли потрібно їсти побільше. Хоч в домашніх умовах, хоч в залі все навантаження повинні бути поступовими і не повинні виснажувати вас до напівнепритомності.

Що можна очікувати від програми для схуднення

Силові вправи, кардіо і спеціальна дієта дозволять вам спалити максимальну кількість жиру і якщо все робити правильно, то в тиждень ви зможете втрачати близько 0,5 — 1 кілограма. Це оптимальний режим схуднення, під час якого ви не завдасте своєму організму шкоди. Не потрібно хотіти більшого, ваш організм просто не налаштований на швидке розставання з жиром. Якщо ви виберете занадто швидкий темп, то постраждають не тільки жир, але і м’язи, а в такому випадку жир стане спалюватися ще гірше і ви заженете себе в «яму», коли незважаючи на заняття і дієти жир нікуди не буде діватися.

Скільки часу буде потрібно, щоб привести свою фігуру в норму? — Це, мабуть, одне з найбільш хвилюючих питань для дівчат. Фітнес в домашніх умовах або заняття в залі передбачає цикл тренувань, який триває 3-4 місяці. Далі йде двотижнева перерва і знову повернення до програми схуднення, але вже з використанням великих навантажень. Збільшення навантажень має відбуватися поступово, адже пік навантажень — великий стрес для організму, а ми не переслідуємо таку мету. Але помірний струс якраз активізує захисну реакцію і дозволяє в прискореному темпі спалювати жир, головне все робити максимально точно, правильно, грамотно і слухати своє тіло. Не забуваємо про розминку до і після вправ.

Якщо слідувати всім правилам і слухати свого тренера, ви зможете помітити зміни своєї фігури вже в перші тижні, але не варто очікувати миттєвого результату, його не буде. Існує безліч факторів, які визначають прогрес у спалюванні жиру, потрібно просто їх прийняти до уваги. Будьте націленими на успіх, позитивними і терпимими!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут