додому Вагітність і діти

Як зачати дівчинку?

1993

Спланувати стать дитини перед вагітністю хочуть багато сімейних пар. Особливо це стосується тих, у кого вже є діти, наприклад, хлопчики. У цьому випадку використовують всі доступні методи, як народні, так і наукові.

vahitnist_dity-zachatia01_resized

Як зачати дівчинку? Метод: овуляція

Даний метод ґрунтується на тому, щоб до яйцеклітини першими дісталися так звані Х-хромосоми, що забезпечують зачаття дівчинки. Але складність полягає в тому, що вони менш рухливі, ніж Y-хромосоми, що відповідають за зачаття хлопчиків. Відомо, що Х-хромосоми швидше гинуть у кислому середовищі піхви, а така як раз спостерігається перед овуляцією. Тобто чим ближче день виходу яйцеклітини, тим вища ймовірність виграшу Y-хромосоми. Саме тому рекомендується проводити зачаття за кілька днів до овуляції, приблизно 2-3. Варто відзначити, що і неглибоке проникнення теж грає свою роль.

Для визначення дня овуляції ведуть календар показників базальної температури, використовують спеціальні тести, а також УЗД.

Як зачати дівчинку? Метод: дієта

За результатами досліджень з’ясувалося, що продукти, які жінка вживає під час останнього менструального циклу, теж можуть вплинути на стать малюка. Збільшує можливість народження дівчинки кальцій і магній. Саме тому рекомендується пити чай, каву, негазовану мінералку з калієм. Також радять їсти рибу, бездріжджову випічку, баклажани, буряк, огірки, моркву і цибулю. Не обходиться і без свіжих фруктів, а також сухофруктів і соків. Такі продукти як м’ясо та картоплю необхідно виключити або звести їх вживання до мінімуму. Також не радять їсти волоські горіхи, арахіс, фундук і мигдаль, оливки, кукурудзу, дині та томати.

vahitnist_dity-zachatia_resized

Крім того враховують і групи крові батьків. Є спеціальні таблиці, що допомагають обчислити ймовірну стать малюка.

Є й кілька народних методів. Наприклад, вважають, що дівчаток краще зачинати по середах, п’ятницях і неділях. Радять пити за 5 днів до зачаття сливовий або яблучний сік перед сном. До того ж взимку, якщо вірити народним способам, зачаття дівчинки більш імовірно. Іноді розраховують фази місяця, так як деякі вважають цей метод дієвим.

Як зачати дівчинку? Інші методи

  • Співвідношення віку. Зазвичай у сім’ях, де дружина старша за чоловіка, первісток найчастіше жіночої статі;
  • Оновлення організму. У жінок кров оновлюється раз на три роки, у чоловіків – раз на чотири. Чий організм оновився останнім, той і вплине на стать дитини;
  • Не часті заняття сексом. Обумовлено тим, що коли сперма довго не виділяється, то утворюються антитіла до сперматозоїдів з Y-хромосомою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут