додому Поради

Який масаж можна робити при болях у шиї

Сучасні люди більше зайняті кабінетною роботою і менше фізичною активністю, що призводить до поганої постави, різних проблем у шиї та хребті. Масаж – це неінвазивна процедура, яка допомагає розслабити шию та спину, може принести користь як молодим, так і людям похилого віку.

Масаж тригерної точки при болях у шиї

Який масаж можна робити при болях у шиї

Терапія активної точки складається з використання безперервного або збалансованого тиску, що допомагає зняти спазм у м’язах шиї, а також сприяє притоку крові до області шиї для швидшого загоєння. У м’язах знаходяться болючі точки або вузли, і до них прикладається тиск, щоб зняти напругу. Ці точки часто є причиною болю, що передається від плеча і назад до шиї.

  1. Перший крок — спробувати знайти найніжнішу точку на шиї, яка викликає проблеми.
  2. Розминайте м’язи шиї, чинячи значний тиск таким чином, щоб ви відчували тиск, але не біль від притисненого пальця.
  3. Витягніть шию вліво і вправо в проміжках між масажем. Це допомагає вам розслабитися.

Шведський масаж при болях у шиї

Шведський масаж – це варіант терапевтичних масажних технік для зняття напруги при натисканні на поверхневі м’язи. Шведський масаж допомагає зменшити напругу та емоційний стрес, які можуть сприяти болю в шиї.

Шіацу від болю в шиї

Шіацу – це форма японського масажу, коли масажист використовує вагу тіла для повільного натискання на точки акупунктурного масажу. Існує розташування судин, якими тече енергія тіла. Це відчувається при пальпації або дотику практикуючим Шіацу, і людина здатна відчувати та одночасно регулювати потік енергії (Кі) у тілі.

Глибокий масаж тканин при болях у шиї

Який масаж можна робити при болях у шиї

Шведський масаж і масаж глибоких тканин можуть виконуватися одночасно або в поєднанні один з одним, оскільки це допомагає зняти напругу з сполучних тканин, присутніх у шиї та грудному відділі хребта, а також у глибших м’язах. При цьому тиск, що додається, стає сильнішим і інтенсивнішим. Основна мета полягає в тому, щоб звільнити вузли або рубцеву тканину, які можуть бути відповідальними за біль у шиї.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут