додому Поради

Які сувеніри привезти з Італії?

1845

Перед поверненням з Італії не забудьте купити сувеніри собі та своїм рідним.

сувеніри з Італії
Напевно ви в курсі, що в Італії працюють багато великі дизайнери, а так само тут розташовуються відомі будинки мод. Тому порадуйте себе або близьких, купивши в якості сувеніра навіть простий шарфик або сумочку – це напевно буде хороший вибір.

Звичайно ж, купувати одяг краще всього на розпродажах. Звичайні ціни зазвичай кусаються, а ось схопити що-небудь класне на розпродажі за смішні гроші цілком реально.

Крім одягу, Італія знаменита своєю їжею. І якщо привезти додому справжню італійську піцу навряд чи вдасться, то ось купити собі місцеве вино, мигдальний лікер, морепродукти і оливки може кожен.

Дізнайтесь більше:

Сувеніри з Італії

А тепер найголовніше – що купити в Італії на пам’ять? Напевно ви захочете згадати найяскравіші моменти, проведені в Італії. Тут вибір теж є, і досить непоганий.

Cобі на пам’ять  рекомендуємо купити венецінаску маску! Це не тільки традиційний символ венеціанського карнавалу, а й символ Італії.

сувеніри з італії

А ось така кружка напевно буде вам нагадувати про Італію кожен день.

Так само, як і в будь-якій країні, тут можна купити брелоки (у вигляді Пізанської вежі), ну і, звичайно ж, магніти на холодильник з видами Італії. Такі прості й недорогі сувеніри, загалом-то, відмінно підійдуть в подарунок близьким.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут