додому Мода і стиль

Як висвітлити волосся на руках — домашні засоби

Волосяний покрив на тілі є залишковим явищем еволюції. У людей на тілі кількість волосся ставало менше по мірі розвитку людства. Це пояснюється тим, що волосяне покриття необхідне для того, щоб захистити тіло людини від спеки або холоду, а людьми було винайдено одяг. Але кожен з нас володіє різною кількістю волосся на тілі в залежності, насамперед, від гормонального фону, а також від інших факторів. У багатьох дівчат з’являються комплекси, якщо рослинність у них надлишкова і темна, і роблять спроби до позбавлення від зайвого волосся, використовуючи всі можливі способи. Але часто цим провокується розвиток зворотного ефекту — волосся стає міцнішим, більш жорстким, і його видалення викликає все більше і більше труднощів. Тому можна скористатися альтернативним методом — висвітленням волосся. Як висвітлити волосся на руках в домашніх умовах?

foto_poradnica_23.10.2014-05_resized

Знебарвлення темного волосся на руках

Посвітління рослинності на руках вважається більш ощадним методом в порівнянні з іншими способами позбавлення від волосся. Жінка буде задоволена результатом, отриманим після знебарвлення темного волосся на руках, які стануть невидимими. Спосіб освітлення волосся залежить від їх жорсткості. Волосся можуть бути вивсітлені тоніком або оброблені дуже темним розчином ромашки, в якому руки витримуються протягом декількох хвилин. Такий спосіб освітлення не підходить для дуже темних і жорстких волосинок.

Освітлення волосся на руках перекисом водню

Одним з найефективніших методів освітлення волосся на руках є використання перекису водню. При проведенні даної процедури значно зменшується пігментація кожної волосинки, яка після проведення кожного сеансу стає менш помітною і більш тонкою. Надаючи вплив на волосинку, перекисом водню змінюється її структура, вона стає більш крихкою і тонкою.

Для освітлення волосся на руках перекисом водню потрібно змочити ватний диск в розчині лікарського препарату і протягом 2-х хвилин протирати шкіру рук. Результат буде помітний після проведення декількох процедур щодня. Але слід враховувати, що на тлі застосування перекису водню можлива поява на шкірі алергічних реакцій у вигляді лущення, почервоніння та свербежу.

Для приготування іншого засобу на основі перекису водню потрібно змішати 1 ст.л. розчину і 3 краплі нашатирного спирту. Потім до отриманої суміші додати піну для гоління і нанести склад на руки, залишити на 30 хвилин, після чого змити. Такі процедури проводяться щодня до одержання потрібного Вам відтінку.

Перед висвітленням волосся на руках за допомогою перекисом водню і будь-якого засобу, до складу якого входить даний компонент, потрібно ретельно підготуватися, оскільки якщо дана субстанція перебуватиме на шкірі більше часу, ніж належить, то можна заробити опік. Якщо Ви будете уважними, то зможете отримати від процедури знебарвлення волосся на руках омріяні плоди.

Освітлення волосся на руках яйцем

Непоганий результат досягається при освітленні волосся на руках яйцем. Для цього потрібно приготувати масу, що складається з 1 яйця, 1 ст.л. кефіру і 20 г коньяку. Даний склад повинен застосовуватися щодня.

Освітлення волосся на руках корицею

Для освітлення волосся на руках корицею потрібно змішати мелену корицю з медом і кондиціонером для волосся і використовувати склад на волосинки, які хочете знебарвити. Нанести отриманий засіб на волосся на руках і залишити на 1-3 години для досягнення очікуваного результату. При застосуванні даної технології, виготовляючи засіб, не рекомендується використання металевого посуду, оскільки метал здатний вступити в реакцію з компонентами суміші. Перед висвітленням волосся на руках в домашніх умовах за допомогою кориці слід упевнитися у відсутності алергії на корицю і мед.

Освітлення волосся на руках яблучним оцтом і лимоном

Для освітлення волосся на руках яблучним оцтом і лимоном потрібно змішати в рівних пропорціях сік лимона і яблучний оцет, потім нанести суміш на руки. Результат буде помітний Вам вже через кілька процедур. Крім цього, Ваша шкіра стане значно м’якшою і приємнішою на дотик.

Освітлення волосся на руках кремами

Знебарвлення буде набагато простішим, якщо для цієї мети скористатися спеціальними кремами, до складу яких входить активний освітлювач, але доданий в набагато більш нешкідливій концентрації для шкіри. Крім цього, компоненти крему включають в себе пом’якшувальні і протизапальні складові, завдяки чому подібним кремом не буде завдано такої шкоди Вашій шкірі, як перекисом водню, взятої в чистому вигляді. Перед тим як приступити до освітленню волосся на руках кремами в домашніх умовах слід уважно ознайомитися з інструкцією.