додому Дім і затишок

Як вибрати фен для укладання волосся (відео)?

Багато жінок задаються питанням: як вибрати фен для волосся? На що саме слід звертати увагу при виборі фена? Відповісти на ці питання не так вже й просто.

Оскільки, фен — це все таки не електрочайник і не тонометр, тобто, фен не можна віднести до життєво важливих предметів. Однак, якщо у вас довге, шовкове і блискуче волосся, то фен стане для вас дуже необхідною річчю.

dim_zatysho_fen_600

Але вибір, справді, зробити важко. Фени бувають найрізноманітніші, вони розрізняються за марками, типами та видами, вони можуть мати різні потужності і температурні режими, різні швидкості. У цій статті ми спробуємо розібратися в сучасних моделях фена.

При виборі фена варто враховувати структуру свого волосся. Якщо у вас ніжні, ламкі і тонке волосся, то занадто потужний фен зробить ваші волосся ще більш ламкими, сухими і тонкими. У цьому випадку краще віддати перевагу фену з малою потужністю, але з функцією іонізації.

Вибираючи фен, звертайте увагу на наявність керамічної решітки у приладу. У цьому випадку якість тепла набагато краща, ніж у звичайного фена без решітки. Якщо у вас коротке волосся, і на створення зачіски йде не так багато часу, то не слід вибирати потужний фен. До того ж, потужні прилади, як правило, мають більш високу вартість. Ваші витрати на фен повинні бути порівнянні з необхідністю витраченого часу на укладання волосся за допомогою даного приладу.

Якщо ви власниця довгого волосся, то найкращим для вас стане варіант з вибором фена потужністю від 1500 до 2000 Вт. Такий фен допоможе вам виконати укладання волосся, і не пересушить їх при цьому. Звертайте увагу на функцію регулювання температури, оскільки наявність даної функції дасть вам можливість встановлювати оптимальний температурний режим.

Різні насадки, що поставляються в комплекті, теж є важливим фактором. Для волосся, що мають слабку структуру, фен з насадками точно не підійде, це може тільки нашкодити волоссю. Досить буде сопла і дифузора. Якщо ви купуєте фен тільки заради сушіння волосся, то насадку краще брати не менше 100 см шириною. Більш вузький дифузор може принести шкоди волоссю через надмірну концентрацію теплового потоку.

Перед тим, як оплатити покупку в магазині, візьміть фен в руки і потримайте його. Великим плюсом при користуванні є комфорт і зручність. Адже досить часто фен необхідно тримати у руках тривалий час. У цьому випадку зручніше було б користуватися настінним феном. Також варто звертати увагу на розташування кнопок перемикача і на довжину шнура електроживлення. І от коли ви дізнаєтеся про фені все, що хочете знати, то можете сміливо оплачувати покупку.

Відео: Як вибрати фен для укладання волосся

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут