додому Дім і затишок

Як усунути запах в холодильнику – нейтралізуємо неприємні аромати

1357

Якщо після того, як ви добре вимили холодильник і морозильну камеру, намагаючись усунути запах в холодильнику, він залишився, то потрібно шукати причину. Якщо чистий холодильник погано пахне, часто причиною цього можуть бути деякі продукти. Іноді якщо блюдо з соусом або рибою довго стоїть в холодильнику, неприємний запах поширюється по всьому холодильнику. І просто вимити його не достатньо. Існують прості способи, які допоможуть вам позбавитися від нього.

Засоби для боротьби з запахами

Дуже часто у веденні домашнього господарства допомагає білий оцет. Він також ефективний для усунення неприємного запаху в холодильнику. Налийте в миску 200 мл білого оцту і поставте її в холодильник, щоб вона не заважала. Для більшої ефективності рекомендується міняти оцет кожні два тижні.

Питна сода теж допомагає боротися з неприємними запахами. Насипте кілька ложок соди в чашку і поставте її на поличку в холодильнику. Міняйте соду один раз на місяць.

Кавова гуща ефективно нейтралізує погані запахи в холодильнику. Насипте вміст кавового фільтра в чашку і помістіть всередину холодильника на поличку. Як тільки гуща стане занадто сухою, час її замінити.

У кожному будинку є коркова пробка. Помістіть кілька з них в чашку і поставте в холодильник. Неприємний запах зникне дуже швидко. Міняйте пробки кожні два тижні.

Якщо запах не зникає, приготуйте простий розчин з води, лимонного соку і питної соди. Налийте отриману суміш в розпилювач і окропіть ним холодильник, щоб почистити його.

Глина має сильну дезодоруючу властивість, усуваючи неприємний запах в холодильнику і морозильній камері.

Активоване вугілля швидко і остаточно позбавить вас від запаху в холодильнику. Так само як кавову гущу помістіть його на пергаментному папері на різних поличках. Запах зникне через кілька днів.

Лимонний сік також використовують для усунення запаху. Налийте його в чашку і помістіть в холодильник.

Насипте в чашку солі і додайте приблизно десяток крапель лимонного соку і поставте холодильник.

Вівсяні висівки чудово поглинають запахи. Поставте в холодильник миску з висівками, і це допоможе усунути неприємні запахи.

Скористайтеся підстилкою для тварин без запаху на основі хлорофілу. Насипте її в ємність і поставте в холодильник. Тримайте її там до тих пір, поки запах не зникне повністю.

Ще один спосіб усунути запах – вимити холодильник з ванільною есенцією. Ви можете також просочити есенцією ватяну кульку і помістити його в холодильник.

[su_posts template=”templates/list-loop.php” posts_per_page=”3″ tax_term=”2″ order=”desc” orderby=”rand” ignore_sticky_posts=”yes”][su_posts template=”templates/list-loop.php” posts_per_page=”5″ tax_term=”1″ order=”desc” orderby=”rand” ignore_sticky_posts=”yes”][/su_posts]

Як запобігти появі запаху

Щоб уникнути появи неприємного запаху в холодильнику, досить запам’ятати кілька простих правил і виконувати їх.

  • По можливості зберігайте продукти в герметичних ємностях.
  • Вони довше збережуть свіжість, а запах не буде поширюватися по всьому холодильнику.
  • Регулярно перевіряйте холодильник і позбавляйтеся від продуктів з вичерпаним терміном придатності, не чекаючи, поки їх запах пошириться по всьому холодильнику.
  • Уникати контакту в холодильник, якщо запах ще не усунуто.
  • Якщо ви виключаєте холодильник на тривалий час, спочатку вийміть всі продукти і ретельно вимийте його. Навіть при закритому холодильнику з продуктами неприємного запаху не уникнути.
  • Ніколи не мийте холодну скляну поличку гарячою водою. Дочекайтеся, поки вона стане кімнатної температури або використовуйте теплу воду. Через різку зміну температури скло може лопнути.
  • Не використовуйте абразивні миючі засоби, вони можуть подряпати поверхню холодильника.

Додати коментар