додому Фітнес і спорт

Як схуднути за допомогою обруча?

1804

Якщо вам набридли або зовсім не подобаються фізичні вправи, то відмінним помічником у схудненні стане обруч, або як ще його називають – хулахуп. Завдяки йому ви можете привести свою фігуру до порядку і не виконувати різні вправи в різних положеннях. Досить просто виділити собі простір, і правильно крутити обруч – кілька хвилин на день, і ваша фігура почне перетворюватися. Як схуднути завдяки обручу – розповість наш жіночий інтернет-журнал.

18-11-14-foto-600x430-2

Ефективність методу

Можливо, деякі читачки нашого ресурсу скептично поставляться до ефективності схуднення за допомогою обруча, і даремно. Дієвість його безперечна, так як крутячи обруч, задіюється велика кількість м’язів, а також відбувається масаж проблемних зон.

Досягти бажаних результатів можна правильно виконуючи всі вправи, а також гарненько потрудившись над собою.

Багато дівчат відзначають, що обруч є чи не найкращим засобом для схуднення не тільки в області талії, але і стегон, боків, сідниць і ніг. Чи звернули ви увагу, що обруч допомагає у вирішенні найбільш проблемних місць жіночої фігури !? Це справді диво інструмент, яким необхідно скористатися.

Вправи з обручем

Для того щоб почати заняття з обручем, вам потрібно буде правильно вибрати даний спортивний тренажер, а також дотримуватися правил проведення занять.

Вибираємо обруч

У першу чергу потрібно купити собі обруч, причому цій процедурі потрібно приділити особливе значення. Від правильно обраного обруча залежить не тільки зручність занять з ним, але і результат. Давайте розглянемо основні типи обручів і їх ефективність для занять.

Обручі діляться за типом матеріалу:

Пластмасові. Даний тип обручів найпопулярніший, так як пластик досить практичний матеріал, до того ж він дозволяє випускати моделі з різними вставками, які також дуже добре допомагають в схудненні.

Металеві. Найпростіший тип обручів, який відноситься до класики. Такі обручі коштують, як правило, не дорого, при цьому металеві обручі не включають в себе додаткових вставок, що не дуже добре.

Варто відзначити, що краще всього віддати перевагу обручу з пластику. Він, як було сказано раніше, практичний у використанні, до того ж їх моделі мають найбільш найширший асортимент, від найпростіших до спеціальних, для ефективного схуднення.

Також обручі поділяються за формою і завданням на:

Гімнастичні. Дані обручі використовуються для: спортивної гімнастики, розтяжки, гнучкості і т.п.

Розбірні. Дані моделі обручів дають можливість власниці збирати і розбирати його. Це великий плюс при зберіганні.

Масажні. Як зрозуміло з назви, структура обруча, а точніше його вставки, виробляють масажні дії. Варто відзначити користь даного ефекту в схудненні.

Обтяжені. Такі моделі обручів важать більше своїх побратимів, що дає можливість швидше досягати бажаних результатів в схудненні, так як додаткова маса вимагає великих фізичних зусиль.

Регульовані. Дані обручі дозволяють регулювати діаметр, таким чином, ви можете підлаштувати його під себе, для максимальної ефективності.

Класичні (прості) обручі підходять для новачків, для досягнення максимальних результатів вони не дуже хороші. Важкі обручі сприяють накачиванию м’язів живота, це сприяє схудненню, але побічно. Масажні обручі кілька складні для початківців, але зате максимально ефективні в схудненні.

Отже, краще всього вибрати пластиковий обруч, з можливістю регулювання, а також з масажним ефектом. Купуючи обруч, спробуйте його покриття, вам повинно бути зручно. Купувати дане спорядження краще в магазині спортивних товарів, де консультант допоможе вам правильно зробити вибір.

18-11-14-foto-600x450-1

Комплекс правил

Коли ви купили обруч, потрібно підготуватися до занять. Виберіть найбільш підходяще місце для занять, вам не повинен ніхто заважати і відволікати. Попередньо провітріть кімнату і створіть комфортну температуру в ній.

Деякі проводять заняття під ритмічну музику, вона задає темп і бадьорий настрій. Можна навіть дивитися телевізор, наприклад улюблену передачу або серіал, якщо тільки це не буде заважати і збивати вас.

За годину до тренувань заборонено вживати їжу, а при останній трапезі краще зробити невеликий перекус. За 10 хвилин до початку занять рекомендується випити півсклянки води.

Заняття необхідно проводити щодня, найкраще ввечері. Вправи з обручем для схуднення повинні тривати не менше 20 хвилин, але і не більше 40. В ідеалі їх загальна тривалість повинна становити 30 хвилин, де потрібно провести 3 підходи по 10 хвилин, між якими робиться перерва на 2-3 хвилини. Навіть якщо ви хочете схуднути тільки в області живота, то все одно потрібно крутити обруч у всіх областях. У тій частині тіла, в якій ви хочете схуднути, і зосереджуються вправи (в цій області можна крутити обруч 15 хвилин). Заняття з обручем можуть бути спрямовані на: живіт, стегна / сідниці і верхню частину ніг.

Для початку зробіть невелику п’ятихвилинну розминку, щоб розігріти м’язи. Коли ви крутите обруч – потрібно напружувати всі м’язи. Крутити його потрібно як в одну, так і в іншу сторони. Крутити обруч можна як стоячи, так і при ходьбі (якщо це дозволяє приміщення). Коли ви крутите обруч на місці – потрібно максимально задіяти м’язи, а коли в ходьбі – намагатися не упустити обруч.

Якщо на вашому тілі будуть з’являтися синці, то це цілком природно, не потрібно лякатися. Таке буває у всіх, і вони з часом пройдуть.

Після тренування можна випити склянку води, трапезу ж краще проводити через годину після занять. При цьому рекомендуємо віддати перевагу білковій їжі.

Поряд з усіма перерахованими правилами дуже позитивно на результатах позначиться і правильне харчування. Правильний раціон допоможе швидше досягти бажаних результатів, а також закріпить їх.