додому Сім'я і відносини

Як розпочати нове життя після розлучення?

1507

Пережити розлучення це завжди величезний стрес для жінки. Здається, що руйнується весь світ, звичний уклад життя. Для тих, хто зіткнувся з розлученням, варто розуміти, що життя не закінчується на цьому. Просто потрібно звільнитися від хворобливих спогадів, забути колишнього чоловіка і почати життя по-новому.життя після розлучення

Життя після розлучення

Першим ділом, потрібно позбутися від речей, що викликають болючі спогади про минуле життя, щоб життя після розлучення приносила радість, а не смуток і печаль. Приберіть його речі, фотографії. Це не означає, що потрібно все подерти в пориві злості і викинути на смітник. Просто складіть у коробку і сховайте в який-небудь затишний куточок.

Якщо є можливість, краще поміняти місце проживання, переїхати в інше місто. Так у вас з’явиться можливість відволіктися за новими клопотами, якщо ж немає такої можливостіпросто поїхати кудинебудь відпочити.Це може бути пансіонат чи санаторій, або ж до друзям, батькам, родичам. Близькі люди завжди підтримають у нелегкий для вас час. Так ви зможете відволіктися, і позбутися від «аури не сформованого шлюбу». У будь-якому випадку, перебороти спогади буде набагато легше. Пам’ятайте, що життя після розлучення починається заново.

Не варто, хоча б перший час відвідувати ті місця, в яких ви відпочивали вдвох. Спогади про те, що в цьому ресторанчику він зробив тобі пропозицію, а на цьому містку в парку ти повідомила про народження вашого первістка, навряд чи будуть доречні в даній ситуації.

Просто потрібно зрозуміти: повернення до минулого життя немає. Не потрібно витрачати свої нерви, красу, молодість і час на порожні спогади і переживання. Поглянути на подію з іншої сторонизабути все погане, залишивши в пам’яті тільки хороші моменти спільного життя. Не можна звинувачувати в розлученні тільки себе, винні, як правило, обидва партнера. Розлученняце, свого роду місток, який веде тебе в іншу, щасливе життя.

Дізнайтесь більше:

Не потрібно стрімголов шукати заміну, необдумано будувати нові відносини. Вони з’являться тоді, коли ти будеш до них готова. Чоловіки не звернуть увагу на втомлену від образ і переживань жінку.

Життя після розлучення буде краще, якщо ви почнете займатися собоюпоміняти зачіску, купити нове плаття, змінити звичний макіяж. Часу на себе буде набагато більшеможна згадати якесь давно забуте хобі, почати заняття спортом, частіше ходити по магазинах, зустрічатися з подругами.

Головне-налаштуватися на краще, розуміти, що у кожної людини десь є його друга половинка. Пройде часі ти знову будеш щаслива.

попередня статтяЯк подолати кризу в сімейних відносинах?
наступна статтяЯк пережити припливи при клімаксі?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут