додому Сім'я та стосунки

Як розпізнати аб’юзера на початку відносин: 5 фраз, які його видають

322

Початок роману — найщасливіший і безтурботний час. У цукерково-букетний період мало хто замислюється про негативні якості обранця. Однак уже в перші дні можна розпізнати аб’юзера. Вчимося розпізнавати фрази-« дзвінки », які врятують від байдужості, агресії і знецінення.

5 фраз, які видають аб’юзера

Мало хто не стикався з емоційним насильником ( аб’юзером ), для якого заподіювати психологічну біль іншій людині — справжнє задоволення. Якщо ви почуєте хоча б одну з цих, на перший погляд, абсолютно нешкідливих фраз, варто трохи краще придивитися до свого коханого. Ймовірно, таке неповажне ставлення до жінки для нього — норма.

У полоні любові: 5 ознак любовної залежності від чоловіка

« Моя мама вважає, що ти мені не пара »

Ця фраза або її інтерпретації — відвертий натяк, що роман для нього означає не більше, ніж просте розвага. Такий чоловік-абьюзер за своєю суттю — слабак. У нього не вистачає сміливості поставити крапку у відносинах і нормально розлучитися. Тому він перекладає відповідальність на інших:

 • батьків;
 • колег;
 • сусідів;
 • друзів і т.д.

Така відмовка стає потужною маніпуляцією. Адже дівчатам, особливо юним, складно розпізнати правду, тому вони намагаються в усьому догоджати своєму коханому. Насправді, варто запропонувати йому відправитися до батьків і будувати відносинами з ними.

« Я просто пожартував! »

Це ще одна поширена фраза, якою користуються аб’юзери. Деякі жарти, які відпускають чоловіки з цієї категорії, більше нагадують відверте знущання або образу. Як правило, після таких ситуацій залишається мерзенне відчуття, що вас змішали з брудом. Особливо образливими виявляються приколи і гостроти, відпущені при сторонніх людей.

Якщо чоловік не може втриматися від колючих зауважень, не варто дорожити відносинами з ним. Краще завершити роман, так як абьюзер явно не має впевненості в собі, а його жарти — це спосіб самоствердження за ваш рахунок.

« Подивися, що ти накоїла! Подобається? »

Чоловіки-абьюзери не можуть обійтися без:

 • криків;
 • скандалів;
 • звинувачень;
 • образ.

Будь-яку ситуацію вони можуть перекрутити так, що жінка виявиться винною у всіх смертних гріхах. Такі чоловіки починають принижувати свою другу половинку не тільки за розбиту машину або витрачені не за призначенням гроші, але і за розбиту тарілку, пересолений суп або погано погладжену сорочку.

Важливо! Від помилок і необережності не застрахований ніхто, тому не варто виправдовувати аб’юзівну поведінку і істерики чоловіка.

« Мене не можна змінити — я завжди буду таким! »

Щоб відносини були щасливими і міцними, над ними необхідно працювати двом. Однак на це згоден далеко не кожен чоловік. Справжні аб’юзери не готові змінюватися і дарувати своїй другій половинці:

 • увага;
 • турботу;
 • вільний час.

Вони не хочуть і не вміють робити кроки назустріч своїй коханій. Їм простіше постійно пред’являти претензії.

Тому, коли чоловік робить подібні заяви, не варто спокушатися його самовпевненістю і силою. Також не потрібно розраховувати на те, що за допомогою вашої любові і турботи він все ж почне змінюватися. Насправді, такі люди не дорожать відносинами, вони готові розлучитися в будь-який момент.

« Моя колишня була не дуже. Ти ж не така? »

Подібна фраза не просто « дзвінок », це червоний сигнал! Адже чоловік відгукується погано про ту, з ким він ділив ліжко, стіл, почуття і побут. Якщо він так говорить про свою колишню, значить буде також відгукуватися про вас.

Почувши такі слова від обранця, не варто тут же доводити йому, що ви не така. Ідеальних людей не буває. Адекватний чоловік цінує в своїй обраниці не тільки стерильну чистоту в квартирі і обід з трьох страв. Не соромтеся себе і власної особистості. Нормальний чоловік точно знайде, що в вас цінувати і любити!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут