додому Краса і здоров'я

Як робити масаж стоп? Відео

2481

Що необхідно для масажу?

Масаж стоп має сильний вплив на як на місцевому рівні, так і в цілому, так як не тільки розслабляє стопи і ноги, а також і все тіло … і розум, зрозуміло! Щоб виконати масаж, потрібно три речі:

  1. Готовність, бажання зробити це. Адже не слід забувати про те, що через руки ми передаємо енергію, яку приймає інша людина. Якщо це позитивна енергія, то масаж буде подвійно корисним.
  2. Обладнана кімната або місце з відповідним освітленням і температурою, розслаблюючою музикою. Можна також ароматизувати приміщення солодким або фруктовим ароматом. Це допоможе розуму і відчуттям розслабитися.
  3. Трохи спеціального масажного масла. Воно не тільки посилить і зробить більш глибоким тактильні відчуття, одержувані через стопи, але також, володіючи зволожуючими властивостями, пом’якшить поверхню, зробивши шкіру гладкою і здоровою.

masaz_stopy_700

Варіанти масажу стоп

Нижче наведені деякі варіанти масажу стоп:

  1. Спочатку слід нагріти шкіру стоп, щоб почалося розслаблення м’язів, для цього проведіть рукою від пальців до щиколоток. Повторіть дію кілька разів.
  2. Потім підніміть стопу рукою, а іншою рукою зробіть кілька обертальних рухів на рівні щиколотки. Намагайтеся діяти дуже обережно і повільно, щоб не заподіяти болі.
  3. Великими пальцями натисніть на підошву стопи в декількох місцях. Тиск повинен добре відчуватися, в іншому випадку розслаблюючий вплив буде дуже слабким. Однак надто старатися теж не варто.
  4. За допомогою вказівного і середнього пальців виконайте кругові рухи в області п’яти, надаючи подушечками тиск.
  5. Від масажу стопи в цілому перейдемо до масажу кожного пальця. Для цього візьмемо палець великим і вказівним пальцями і виконаємо невеликі обертальні рухи з боку в бік. Наприкінці дуже обережно потягнемо його на себе.
  6. Тепер ми будемо чинити більший тиск на поверхню стопи. Збільшимо трохи зусилля руками, рухаючи ними в напрямку, протилежному природному кровотоку, спускаючись від ікри вниз. Робимо ці рухи інтенсивно, проте не прискорюємо масаж: слід пам’ятати, що спокій є необхідною умовою для розслаблення.
  7. Візьмемо стопу, злегка піднімемо її. Клієнт повинен постаратися розслабити ногу. За допомогою кісточок (рука стиснута в кулак) постукаємо по підошві стопи в напрямку ноги, виконавши глибокий масаж. Повторимо кілька разів.

[youtube]5Z1Te5f8Td0[/youtube]

Додати коментар