додому Поради

Як прибрати неприємний запах з холодильника

1209

Кожна господиня не застрахована від появи неприємного запаху в холодильнику. Але це зовсім не привід, щоб терміново вивантажувати продукти і приступати до генерального прибирання в своєму агрегаті. Неприємні аромати можна усунути і без цього.

02-01-15-foto-770x578-1

Перше, що потрібно зробити — це повністю обстежити всі полки холодильника, особливий акцент роблячи на дверках і нижніх полицях, де зазвичай зберігаються овочі, на предмет чого-небудь старого і зниклого, так як це і може бути джерелом неприємного запаху.

Розклавши шматочки хліба на кожній поличці на 6-8 годин, можна домогтися зменшення неприємного запаху — хліб чудовий адсорбент по вбирання всіх неприємних ароматів, тим більше, що цей продукт ви завжди знайдете у себе на кухні.

Поставивши невелику ємність із звичайною харчовою содою в холодильнику, теж можна отримати хороший результат щодо усунення специфічних запахів. Опісля відпрацьованою содою можна вимити холодильник всередині або зовні — поверхні засяють чистотою, при цьому ви отримаєте хороший результат запаху свіжості.

Ще одним варіантом щодо усунення неприємних запахів в холодильнику служить звичайне активоване вугілля. Невеликі пігулки попрацюють на відмінно — вберуть у себе всю гидоту, при цьому не займаючи багато місця у вашому агрегаті. Купуючи в магазині фірмові фільтри по знищенню смердючих запахів в холодильнику, ви купуєте теж саме активоване вугілля, тільки в красивій упаковці.

Найбільш відмінним підручним знаряддям щодо забезпечення свіжого повітря у вашому холодильнику є чай в пакетику. Плюси цього засобу очевидні: пакетований чай є в кожному будинку, а використання його є дуже зручним — багато місця не займає, розсипати не вдасться, розбити не вийде. Це маленький і непомітний помічник. Головна умова використання такого засобу — не дати намокнути пакетику.

Непоганим природним адсорбентом може послужити і очищена бульба картоплі. Розрізавши її і помістивши на поличках, за короткий час можна позбутися поганих ароматів. Єдиною незручністю буде те, що картоплю треба часто міняти на більш свіжу.

Гілочка ялівця, поміщена в камері холодильника, не тільки усуне поганий запах, але й буде сприяти появі приємного аромату з дезінфікуючими властивостями.

Використовувати всі ці методи не складе труднощів, але все ж, щоб уникнути появи неприємних запахів треба пам’ятати, що всі свіжі і їстівні продукти повинні бути герметично запаковані харчовою плівкою, приготовані — накриті кришками, овочі та фрукти — поміщені у спеціальні ємності. Це робиться, щоб уникнути змішування ароматів і вживання обвітрених продуктів.

попередня статтяАстрологічний календар на січень 2015
наступна статтяПідтікання вод: проблема, що вимагає негайного вирішення