додому Гороскоп

Астрологічний календар на січень 2015

Січень — один з найхолодніших і студених місяців в році. Давайте подивимося, якою буде зоряна картина цього місяця і на що варто звернути увагу, щоб зробити цей місяць більш м’яким і приємним.

До 21 січня Сонце ще проходить по холодному, стриманому Козерогові, випробовуючи нас на міцність, пробуджуючи такі якості як цілеспрямованість, терпіння, наполегливість. Саме післясвяткові дні сприятливі для планування кар’єрних досягнень на прийдешній рік, для холодного розрахунку і тверезого погляду в майбутнє. Цьому якнайкраще сприяє період зростаючого Місяця в цей час. Відразу ж після свят починайте нові справи, що стосуються кар’єри, здійснюйте свої довгострокові цілі.

31-12-14-foto-770x403-1

З 21 січня Сонце входить в знак Водолія і починається «епоха співпраці». У цей час дають про себе знати старі дружні зв’язки, стає легко налагоджувати контакт навіть з малознайомими людьми, які, однак, є Вашими однодумцями або мають схожі з Вами мети або світогляд. Це прекрасний період для створення об’єднань, партій, співтовариств і комітетів. І найкращий — для пошуку людей, які зможуть фінансувати Ваші проекти, продюсерів та інвесторів. Період чудово підходить для реалізації Ваших нових, оригінальних ідей, планів та подання їх самій широкій публіці.

Аспекти Сонця в січні

3 січня Сонце знаходиться в складі квадрата з Плутоном і Ураном. Це не найвдаліший період у плані безпеки: значно підвищений ризик пожеж, вибухів і різних позаштатних ситуацій. Крім того, день не підходить для поїздок на транспорті та роботи з технікою, несе підвищений ризик нещасних випадків.

22-23 січня Сонце в гармонійному аспекті з Сатурном в Стрільці дає прекрасну можливість для дружнього та ділового спілкування з представниками влади, офіційних організацій, начальниками, патронами — людьми, чиє заступництво і протекція Вам необхідні. Прекрасний день для поліпшення кар’єри і для звернення в державні структури.

Меркурій в січні 2015

На початку місяця Меркурій виходить з Козерога і переходить у вітряний, але інтелектуальний Водолій. Водолій — вельми сприятливий знак для Меркурія, де він легко народжує нові оригінальні ідеї, технічні відкриття і наукові революції. Проте вже c 21 січня Меркурій перейде в ретроградну фазу, і його позитивний вплив буде ненадовго заморожено. В цілому період Меркурія у Водолії дуже сприятливий для інтелектуальної та наукової діяльності, для пошуку друзів по листуванню і спілкуванню, пошуку однодумців, укладення договорів про співпрацю (крім того періоду, коли він буде в ретро-фазі).

Аспекти Меркурія в січні 2015

5 січня Меркурій у сприятливому аспекті з Сатурном в Стрільці «відточує» мислення, дає необхідну концентрацію для вираження своїх ідей. Прекрасний день для інтелектуальної діяльності, написання статей і робіт, навчання (інформація запам’ятовується надовго).

6 січня Меркурій в з’єднанні з Венерою. Один з кращих днів для знайомств і початку нових відносин, дає товариськість, творчим людям — натхнення, нові ідеї в галузі мистецтва, політ думки і творчості.

14 січня Меркурій у сприятливому аспекті з Ураном в Овні. Один з кращих днів у році для впровадження інновацій, презентації публіці нового проекту, для реклами, для покупки техніки, телефонів, комп’ютерів та оновлення програм. Сприяє популяризації нових ідей, полегшує їх розуміння у широких мас публіки.

Венера в січні 2015

За січень Венері вдасться пройти аж три зодіакальних знака. Вона виходить з Козерога в Водолій 4 січня, потім з Водолія переходить в сильний для неї знак Риб 28 січня. Проходження Венери по Водолію несе багато романтичних моментів, сприяє розкріпаченню у відносинах. Це прекрасний період для зав’язування «вільних відносин», необтяжених зобов’язаннями, а також для початку дружби. У цей час процвітає дружелюбність і чуйність. Прекрасний період для «кохання з першого погляду», де б Ви не зустріли свій об’єкт закоханості (нехай навіть і в соціальній мережі).

5 січня Венера в гармонійному аспекті з Сатурном в Стрільці. Знайомства цього дня (будь-які) будуть міцними і довговічними, з цими людьми Ви, швидше за все, будете довго спілкуватися або навіть перебувати в близьких відносинах, тому день підходить для тих, хто шукає довгострокові відносини, стабільний союз.

14 січня Венера в гармонійному аспекті до Урану. «Любов ненавмисно нагряне» — так можна охарактеризувати цей аспект. Ті, хто шукає свою другу половинку — сьогодні Ваш день! Не сидіть вдома, спілкуйтеся, шукайте і обов’язково знайдете!

19-20 січня Венера в несприятливому аспекті до Юпітера значно підвищує непередбачуваність і ексцентричність, а також напади щедрості, тому шопінг в цей день може значно спустошити Ваш гаманець. Постарайтеся, однак, перенаправити дію цього аспекту на більш позитивні цілі, наприклад, висловіть свою любов тому, кого Ви любите.

30 січня Венера в несприятливому аспекті з Сатурном. Цей день можна вважати критичним для відносин та нових знайомств. Не вистачає гармонії і взаєморозуміння. Стриманий і холодний Сатурн блокує почуття любові, викликаючи охолодження, відчуження. Намагайтеся не сваритися і не конфліктувати в цей день — Ви тільки збільшите проблеми у своїх відносинах.