додому Краса і здоров'я

Користь граната для здоров’я

12

Осінні фрукти – контейнер із свіжими рубіново-червоними ягодами. Гранати містять клітковину, антиоксиданти, фолієву кислоту, вітаміни C, E, K та групи В. У їхньому складі присутні магній, фосфор, калій та залізо. Яку користь плоди приносять здоров’ю.

Image by armennano from Pixabay

Профілактика онкології

Гранати багаті на антиоксиданти, що захищають клітини від руйнівної дії факторів навколишнього середовища. З’єднання запобігають пошкодженню ДНК, що може призвести до раку. Рівень антиоксидантів у гранаті вищий, ніж у зеленому чаї та червоному вині.

Ослаблення симптомів запалення

Регулярне вживання плодів покращує стан хворих на артрит. Завдяки антиоксидантам, які протистоять запальним процесам, уповільнюються дегенеративні розлади головного мозку. Це захищає від хвороби Альцгеймера.

Зниження рівня «поганого» холестерину

Використання гранатового соку зменшує бляшки, що утворилися на стінках судин. Це перешкоджає розвитку атеросклерозу, що виникає за підвищеної кількості «поганого» холестерину. Напій сприяє активізації кровотоку, що покращує здоров’я серця.

Відновлення після раку простати

Згідно з дослідженнями, чоловіки, які пройшли лікування, швидше одужували, якщо пили гранатовий сік. Антиоксиданти у його складі пригнічують поширення клітин раку простати, прискорюють їхню загибель.

Продовження молодості

Компоненти граната уповільнюють процеси старіння організму. При взаємодії з бактеріями кишечника вони утворюють сполуку, яка покращує функції елементів клітини людини, які відповідають за вироблення енергії. Речовина діє подібно до фізичних вправ для літніх людей, що ведуть малорухливий спосіб життя. Це звертає назад природний процес старіння.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

попередня статтяХимчистка мягкой мебели: преимущества и особенности услуги
наступна статтяЦі кілька продуктів містять багато фітостеринів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут