додому Сім'я і відносини

Чоловік курить: як допомогти йому кинути?

Недопалки в сміттєвому відрі (у кращому випадку), тютюнові поцілунки і завіси, прокурені рушники і штори — мало приємного, якщо чоловік палить. Що робити?

Хороших новин небагато. Це шкідлива звичка. А викорінювати звички під силу тільки самій людині. І звичайно це дається важко, із зусиллями і часом. Але разом ми можемо виробити лінію поведінки, яка зародить зерна правильного способу життя вашого чоловіка.

simia_vidnosyny_cholovik_kuryt_600

Чоловік курить: чого не можна робити?

Неефективно

Висловлювати своє (звичайно, виправдане) «фе» в грубій формі: «Ну і сморід!», «Як тебе можна цілувати, від тебе ж смердить» та ін. Створюючи негативну обстановку, ви навряд чи надихнула його на щось хороше. Особливо заради вас. Чоловіча психіка буде противитися і вже з принципу назустріч не піде.

Марно

Давати йому пластирі, купувати електронні сигарети, купувати жуйки в спробах допомогти чоловікові кинути палити. Якщо немає бажання — не допоможе. А якщо є бажання — сам впорається.

Нерозумно

Маніпулювати, погрожувати, кричати, лаяти. «Ти мене не любиш!», «Ти про нас зовсім не думаєш!», «Поки курити не кинеш, я не … (свій варіант)».

Курити він так не кине — чоловіки не виносять тиску. Якщо і кине, то під палиці і до першого зриву. А відносини будуть зіпсовані, сильно. Треба воно вам?

Наївно

Думати, що він кине, коли народяться діти. Коли ви переїдете в інше місто. Коли рак на горі свисне.

Чому він курить?

Нікотин не заспокоює. Але нонсенс — багато курять саме тому, щоб заспокоїтися. Насправді тут дуже заплутані процеси, в яких ми розбиратися не будемо сьогодні.

Очевидно одне: організм вимагає дозу. Руки звикли. Вже навіть режим дня під це підлаштований. І очевидно ще те, що спокійні, врівноважені люди не курять. Їх не тягне.

Так, він може нервувати на роботі. Зарплату затримали. Машина зламалася. Постачальник підвів. Дитина хворіє. Ви нервуєте. Та хіба мало приводів в чоловічому житті? Така природа.

Це тільки жінка може заспокоїтися сама. А чоловік не може — йому треба вирішити проблему, корінь викорчувати. А якщо не виходить (і не вийде, адже сьогодні одне, завтра інше), то завжди є заспокійливе в кишені.

Один «клац», одна затяжка — і світ прекрасний, відпочили, зібралися і побігли рятувати себе, вас і весь світ.

Що це для мене?

Жінка унікальна — одним погладжуванням по голові вона може заспокоїти дитину, одним дотиком до живота вона може його вилікувати, одною спокійною поведінкою вона може заспокоїти чоловіка. Щоб вдома він не боровся, чи не доводив, а відпочивав.

Внутрішня гармонія, впевненість у собі (адже від жінки йде оцінка, і вона важлива!), Впевненість у своїй мужності і здатності все повирішувати — і куріння може відпасти через непотрібність.

Ви допоможете, створивши більш комфортну обстановку будинку, незважаючи на … Інше він доробить самі. Чи ні. Кому як пощастить.

Змусити чоловіка кинути курити можна. Зламавши тим самим його стрижень. Чоловік не підпорядковується відкрито жінці. Якщо змусите, він знайде іншу лазівку, де буде на вас тиснути і показувати, що він «мужик!». Не виключено, що ви після цього самі підете в найближчий ларьок купити йому сигарети.

Та й взагалі, в чому сенс змушувати людину щось робити? Війна за мир?

Як же допомогти чоловікові кинути палити?

Хитрістю

«Чоловік довго курив, воювали, перестали, знову за зброю взялися, потім я вирішила — треба в об’їзд. І купила йому трубку. Урочисто подарували йому з дитиною. Веду себе «тиша й гладь», не злюся, в сім’ї все добре. А він іноді курить трубку. Потім став її курити частіше, сигарети став менше купувати, а потім ми поїхали в поїздку, а трубку «випадково» забули, так він до сигарет навіть не доторкнувся. Йдемо до перемоги! ».

Відстороненням

«Я розумію, що змусити його не зможу. Не подобається страшенно, але приймаю: мій же, люблю. За такого заміж вийшла. У всіх свої таргани. Розумію, що відучити свого чоловіка кинути палити важко, але я намагаюся вести себе мудро. Не пилю. Але цілувати себе не даю, якщо пахне від нього — без гонору, просто м’яко кажу — давай пізніше, мені неприємно. На вулиці відходжу, якщо палить. Розмова з друзями не зупиняю, якщо він виходить з кафе покурити. Але звертаю увагу на нього більше, коли він «свіжий». Помаленьку він почав включати позицію: «Як же так! Я мужик чи ні, якщо добитися уваги жінки не можу! »Спостерігати забавно, але діє! До мене приходить напомаджений (ну, не смердить тютюном), але при мені не курить, до мого приходу все вивітрює, попільничок немає. Є шанс! »

Терпінням і правилами

«Набридло його паління вдома, вічно білизна смердить, недопалки як дитячі іграшки — скрізь. Та й дитина, скільки не провітрюй, все одно «татко пахне». Встановили правила: він не палить в будинку і за годину до будинку, я теж пішла не деякі поступки, важливі для нього. Відчуває, що справедливо. Не протестує, значить, мужність його не зачепила. Вдома впоралися з бідою. Вже півсправи».

Сподіватися на випадковість

«Мій кинув палити, як пішов проходити медогляд і навіщось був в онкодиспансері. Каже, поки там сидів і дивився на «веселі картинки», світ перевернувся. Він у мене сильний, вольовий. Взяв і кинув. Пишаюся ним. Так йому яскраво це показала, що тепер точно не візьметься за отрута».

Як бачите, допомогти чоловікові кинути палити можна. Як кажуть самі чоловіки, змусити їх не можна, тільки ласкою і ніжністю. І то без гарантій. Так що віримо в хороше!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут