додому Краса і здоров'я

Як прибрати навислу повіку в домашніх умовах

401

Нависла повіка — це негарно, а ще старить, робить погляд згаслим і втомленим, і очі невиразними. Деякі жінки навіть у молодому віці вже стикаються із такою проблемою. Але я вас благаю, не поспішайте до пластичного хірурга. Є засіб, який зможе дозволити собі кожна жінка, і знову стане красунею без хірургічного втручання! А все, що вам знадобиться, щоб вирішити проблему, що виникла, — це звичайне куряче яйце.

Насправді цей продукт дуже часто використовують у косметології для харчування шкіри, позбавлення від пігментних плям, сухості, прищів і рубців. І, в тому числі за допомогою яйця можна підтягнути шкіру і зробити її пружною та еластичною!

Що потрібно робити? добре вмившись.

  • Витріть шкіру за допомогою м’якого рушника
  • Відокремте білок від жовтка. Білок збийте.
  • Заплющте око і нанесіть за допомогою ватної палички білок на закриту повіку і практично до самих брів.
  • Очі відкривати не можна, просто ляжте і відпочиньте кілька хвилин.
  • Обережно змийте білок, коли він застигне повністю.
  • Витріть шкіру та нанесіть свій крем для обличчя.

Ось і вся процедура. Дуже просто, а результат приголомшливий. Ніякого роздратування, звикання та незручності. Щоб отримати реальний ефект від використання цього засобу, необхідно наносити щодня. Вже через 4-5 процедур ваша повіка помітно підніметься. А що буде далі? Спробуйте і ви дізнаєтесь.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

Додати коментар