додому Поради

Встановлено оптимальний колір, який підвищує працездатність людини

166

Шведські вчені провели низку досліджень з метою виявити нові природні стимулятори активності людського мозку. Як виявилося, найкраще з цим завданням упорався синій колір.

Добровольців, які беруть участь в експерименті, розділили на дві групи – обидві виконували тестові завдання. Людям з першої групи як стимулятор роботи мозку дали чашку кави, а другий просто підсвітили робоче місце синім світлом. Як виявилося, добровольці з останньої групи виконували завдання якісніше і швидше, ніж люди, які п’ють каву. під час виконання завдань. Що цікаво, у групі, де застосовувалася синя лампа, найякіснішими результатами могли похвалитися люди з синіми чи блакитними очима.

Вчені поки що не можуть пояснити, чому синій колір так активно стимулює мозкову активність. Але факт залишається фактом: коли людині необхідно підбадьоритися, вона може простимулювати свій мозок, вдавшись до допомоги синього кольору. А якщо при цьому ще й випити чашку кави, ефект практично подвоїться. «ніч-день» або порах року «зима-літо». Швидше за все, фотопігмент реагує на синій колір, як на денне освітлення, посилаючи в мозок команду «не спати».

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.
Джерело

попередня статтяЖовчні кислоти можуть боротися з діабетом
наступна статтяЯк прибрати навислу повіку в домашніх умовах

Додати коментар