додому Гороскоп

Енергетична практика: як залучити удачу в новому році

1033

У Новорічну ніч відкрито багато енергетичних порталів, тому необхідно використовувати цей час, щоб залучити в своє життя удачу, позбутися обтяженого минулого і увійти в наступний рік з новою енергетикою.

Рекомендуємо використовувати енергетичну практику, яка дозволить заблокувати всі негативні потоки і відкриє шлях до фінансового благополуччя.

31-12-14-foto-770x618-1

Попередня практика очищення

Для того, щоб привернути удачу в Новому році, Вам, насамперед, варто опрацювати всі помилки й складності минулого року. Візьміть чистий аркуш паперу, розділіть його на три рівні частини, підписавши: фінансові проблеми, проблеми в особистих відносинах, душевні проблеми (страхи, переживання, образи).

Запаліть свічку і почніть заповнювати кожен сектор. Постарайтеся згадати все, що Вас обтяжує, запишіть деталі і подробиці в свою таблицю на аркуші. Після цього, уважно перечитуючи кожен пункт, намагайтеся уявити, як всю негативну інформацію Ви відправляєте на полум’я свічки, в якому згорає все погане і неприємне.

Така практика дозволяє очиститися від негативної енергії минулого і від усіх душевних переживань, які Вас обтяжують. Коли Ви завершите роботу, потрібно спалити свій аркуш паперу в полум’ї свічки, після чого всі залишки винести з будинку і відразу ж викинути.

Практика залучення удачі

Наступна частина роботи – залучення енергії удачі у своє життя. Вам знадобиться цукор-пісок, нова керамічна або скляна ємність, в якій Ви будете його зберігати цілий рік, склянку з чистою водою (бажано з джерела, а не з крана).

Заповніть ємність цукром до країв, поставте її на жовтий аркуш паперу і опишіть коло таким чином, щоб воно розташовувався за гранями ємності з цукром. Між долонь поставте склянку з водою, необхідно зарядити її позитивними вібраціями.

Дуже важливо, щоб у цей момент у Вас не було негативних думок, щоб Ви перебували в спокійному, впевненому і безтурботному стані. Подумайте про щасливі моменти минулого року, згадайте кожен випадок, коли Вам посміхнулася удача – навіть у дрібницях.

Тепер уявіть, як з Ваших долонь проходять промені, які заряджають воду тим яскравим і позитивним емоційним станом, який у Вас буває в період успішних подій. Намагайтеся максимально гостро відчути ці промені і передати їх воді, щоб зарядити своєю енергетикою.

Після того, як Ви зарядили воду, візьміть цукор зі своєї ємності і почніть його сипати у воду, повільно помішуючи. Намагайтеся спостерігати, як крупинки розчиняються у воді, думаючи про те, що таким же чином удача, успіх і добробут розчиняється у Вашому житті і наповнює Вас потужною енергетикою.

Після такої практики потрібно повільно випити заряджену воду з розчиненим у ній цукром, насолоджуючись її смаком і припливом сил, який Ви відчуєте. Ємність з цукром, що зберігаєте окремо, при необхідності, коли Вам потрібно буде прийняти важливе рішення або чекає складна зустріч, використовуйте цей цукор з енергетикою удачі, розчинивши в склянці чистої води і випивши. Це допоможе Вам у досягненні цілей, наповнить біополе енергією удачі, і зміцнить потенціал додатковим потоком енергії.

Для того, щоб привернути удачу в Новому Році і зберегти її, Вам варто серйозно підійти до виконання описаної практики. Дуже важливо, щоб Ваш настрій і стан душі в цей момент були комфортними. Порадившись з фахівцями в галузі езотерики, Ви зможете отримати додаткову підтримку. Таролог підкажуть, як подолати негативні емоції і розкриють таємниці минулих невдач. Нумерологи підкажуть, на які сфери варто звернути увагу в наступаючому році, щоб Ви посилили думки в правильному напрямку під час виконання енергетичної практики.

попередня статтяМісячний календар на січень 2015
наступна статтяАстрологічний календар на січень 2015