додому Фітнес і спорт

Як правильно займатися з обручем

1906

Серед різних вікових категорій щодня зростає популярність спорт-клубів і фітнес-центрів, нарешті ми зрозуміли, як краса і здоров’я нероздільні зі спортом і фізичними навантаженнями. Хтось обертає обруч масажний для схуднення, хтось бігає вранці, хтось відвідує зал, танцювальні гуртки. Незмінним залишається бажання людей мати привабливу зовнішність і красиву фігуру. Багато людей готові витрачати великі суми грошей для того, щоб схуднути, але існують і менш витратні засоби. Наприклад, масажний обруч dynamic health hoop.

fitnes_sport-15.07.2014-01

Методик корекції фігури дуже і дуже багато, але вправи з хулахуп – один з найпоширеніших і цікавих. Ще наші бабусі використовували обруч, щоб схуднути. Звичайний обруч або як ми ще його називаємо «хула-хуп» офіційно з’явився ще в середині минулого століття в США. У перекладі hula – назва народного полінезійського танцю, hooр – обруч. Але ще в гробницях єгиптян під час розкопок знаходили подібні пристосування.

За роки свого існування хула-хуп чимало змінився і удосконалився. Вибагливим покупцям зараз представлений величезний вибір:

 • порожнисті;
 • обтяжені;
 • магнітні;
 • масажні;
 • розбірні;
 • м’які;
 • з електронними датчиками.

Завдяки простоті своєї конструкції, низькій вартості і високій ефективності хулахуп широко відомий у всьому світі. За 10 хвилин спалюється стільки калорій, скільки і при бігу. До того ж, це пристосування не є небезпечним, воно не травмує суглоби, не провокує появу синців (якщо крутити правильно).

Правильна методика

Незважаючи на те, що обруч досить простий у використанні, але далеко не всі знають, як правильно крутити хулахуп health. Щоб схуднути в найкоротші терміни, необхідно робити вправи щодня протягом 5-10 хвилин. Ефект ви побачите вже через пів місяця – розмір талії зменшиться на сантиметр. Але ніхто не говорить, що це максимум, крутити обруч можна стільки, скільки завгодно. Вправи з хулахуп дуже допомагає тим дівчатам і жінкам, які хочуть схуднути, це заняття спалює масу калорій і дає досить відчутний ефект. Корисний такий вид тренувань і тим, хто просто хоче підтримувати свою форму.

[youtube]7GBZJzxsoUM[/youtube]

Якщо крутити хулахуп певний час (скажімо, в перерві на рекламу), то можна не просто спалити безліч калорій, але і зміцнити м’язи живота, позбутися целюліту, вирівняти поставу, поліпшити координацію рухів. Головне навчитися виконувати вправи системно. У спорті це дуже важливо.

Щоб заняття з хулахуп приносили бажаний ефект, потрібно слідувати деяким правилам:

 1. Масажний обруч dynamic health hoop підходить тільки тренованим спортсменам, якщо ви раніше не займалися – краще спробуйте м’який або звичайний обруч, він дозволить тілу навчитися правильно реагувати на подібні вправи. Далі можна переходити до таких варіантів, як: магнітний, масажний, обважений. Масажний розбірний обруч health допомагає схуднути навіть у, здавалося б, безнадійних ситуаціях. Найкраще, коли hoop має діаметр 95 см, який підходить для більшості людей.
 2. Вправи з хулахуп повинні бути циклічними і навантаження слід збільшувати поступово. Для початку для схуднення буде достатньо 1-2 хвилин. Не допускайте виникнення болю.
 3. Кожні кілька днів тривалість вправи потрібно збільшувати. Це допомагає підготувати тіло до навантаження і домогтися максимального ефекту. Незабаром, таким темпом, ви будете крутити масажний обруч dynamic health hoop в перебігу 30 хвилин і з задоволенням.

Спочатку масажний розбірний хулахуп може залишати після себе синці, які свідчать про неправильність його використання. Масажний обруч jemimah health hoop спалює більше жиру, якщо його крутити в різні сторони поперемінно. Проте не потрібно будувати ілюзій з приводу швидкого схуднення. Hoop, звичайно, спалює багато калорій, але необхідно все ж запастися терпінням. За допомогою розбірного хулахуп фігура вашої мрії вже зовсім поруч. Масажний hoop – ваш пропуск у світ стрункості і краси.

Результат, який вражає

За підрахунками вчених, якщо обертати масажний обруч jemimah health hoop протягом 5-10 хвилин кожен день, то обсяги талії і стегон зменшуватися на 1 см за два-три тижні.

У результаті:

 • тренування дихальної та серцево-судинної системи;
 • нормалізація роботи кишечника;
 • тренування вестибулярного апарату;
 • поліпшення вентиляції легенів;
 • гнучкість, координація, пластика, сила, ритм;
 • спалює калорії;
 • покращує стан шкіри.

Не всі знають, як крутити хулахуп для схуднення. Насправді нічого складного в цьому немає. У початковій позиції стаємо прямо, вага на всю стопу, ноги на ширині плечей, носочки в різні сторони, тренажер health на рівні талії. Надаємо обертальних рухів нашому тренажеру. Найкраще хулахуп health спалює калорії, коли працює весь корпус. Обертальні рухи тренажером health від Тorneo не дозволяє м’язам преса, стегон і талії розслаблятися. Як би не було складно, але протягом всього тренування м’язи повинні бути напружені. Заняття повинні бути інтенсивними і регулярними, але не забувайте про заходи безпеки: не рекомендовано використання вагітним та породіллям.

Додати коментар