додому Сім'я і відносини

Чи варто повертатися до колишнього, чи це крок назад?

Йдучи йди, як кажуть, от тільки деколи зробити це не так-то просто, і нерідко ваші доріжки з колишнім хлопцем сходяться. Чи варто повертатися до колишнього?

Мудреці, граблі та досвід — сини помилок важких

Як і будь-яка дівчина, я найкрасивіша і мудра, але не без вад. З логікою у мене проблеми. І з навчанням на своїх помилках. А тому можу поділитися численними історіями моїх ходінь по граблях. Така оказія, як повернення до колишнього, зі мною траплялася ні багато ні мало чотири рази. З них успішно — лише раз. Тобто, напрошується висновок про те, що в 75% граблі приносять невдачу.

simia_vidnosyny-10.07.2014-01

З невдалими граблями краще не мати справи, а от на вдалі граблі і наступити не гріх. Але як їх відрізнити? Можна вдатися до мудрості і сказати, що хто шукає, той завжди знайде, і що якщо це твоє, то воно точно нікуди не подінеться, що треба складати мрії … А можна просто зупинитися, перевести дух і подумати головою.

Розрізняються граблі за допомогою глибинного системного аналізу тих причин, які призвели до того, що «пупсик» перетворився на «колишнього», а також тих обставин, які привели вас до цих граблів знову.

Хто винен і що робити

Як ви стали «колишніми»? Тут може бути маса сценаріїв. Наприклад, ви жили душа в душу, але ви любите джаз і Достоєвського, а він не закриває двері в туалеті і ночами грає на гітарі важкий рок. Він не миє посуд, а ви чистюля, ну і робите зауваження, а він кричить, що ви пиляйте, ну і в підсумку … от.

Дівчатка, всі люди різні, і у всіх є недоліки. У вас, до речі, теж. Потрібно вчитися пристосовуватися до існування з іншими людьми, тоді все вийде — це ж елементарна повага. Цінуєш мене — помиєш посуд, а я вимкну свою музику, тому що я теж тебе ціную. Якщо причиною вашого розставання стала суєта-суєт (це саме так називається), то повернутися можна, але, перед тим як повертатися до колишнього, потрібно на березі обговорити всі умови і компроміси.

Ах, справа не в цьому? Він негідник, а ви жертва, ви йому борщі варили, а він з цієї рудою у Костяна в інстраграмі таке витворяв, що взагалі? По-перше, розберіться, чи все ви правильно зрозуміли. По-друге, з’ясуйте, що сам негідник з цього приводу говорить. «Не було нічого, я закоханий тільки в тебе», а ви точно знаєте, що було? Так він, значить, брехун, і повертатися до нього — визнавати: «Окей, я настільки дурна, що ти можеш мені брехати, скільки хочеш». А якщо він говорить, що так, було, тому що він дурень, п’яниця і взагалі не особистість, але він вас любить і страждає? Знаєте, я б повірила. Другий шанс заслуговують всі. Але тільки другий. Якщо таке повториться ще раз — це вже тенденція, тоді все пропало.

А якщо він алкоголік? Або клептоман? Або перманентно безробітний? Або жахливо песимістичний? Тут вже вам вирішувати: чи можете ви його змінити (об’єктивно), а якщо ні, чи зможете ви прийняти його таким.
А може, ви розлучилися просто так? Просто ви втомилися, він втомився, ви особливо навіть і не спілкувалися, хоча вам ніби як і звично все було. А він тепер кличе назад — ніби і не потрібно витрачати час на пошуки нового хлопця … Прокиньтеся! Ви не любите його! Він — вас! Вам з ним добре не буде. Це не відносини, а якесь паралельне існування. Ви гідні кращого.

І, нарешті, буває й таке: ви розлучилися, коли він вас вдарив. Або побив. Повертатися до колишнього хлопця, який вас бив? Що тут сказати … А ви готові до того, що він буде вас бити все життя? Думаю, ви знаєте відповідь.

А якщо «знаю, що не варто, але не можу»? Дівчатка, всі один без одного можуть, просто іноді страшно, образливо, іноді самотньо, нудно … Якщо ви міцно вірите в те, що другий раз буде успішний — пробуйте! Якщо ж є великі сумніви, тоді сміливо йдіть вперед. Скажу по секрету: «там» дуже багато щастя, вистачить на всіх! Чесно-чесно.

Відео по темі: Чи варто повертатися до колишнього

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут