додому Краса і здоров'я

Як правильно робити депіляцію

1235

Волосся в небажаних місцях у дівчат – це вічна проблема. Видаляють їх практично всі, але різними методами. Більшість вдаються до більш простих способів, але ті, хто все-таки зважився зробити депіляцію вдома, повинні бути інформовані в деяких питаннях.

Забороняється проробляти цю процедуру під час менструації, так як можна негативно впливати на деякі гормони. Оптимальний час настає тоді, коли поріг чутливості найменший, тобто після місячних.

foto_poradnica_14.10.2014-01

Як правильно робити депіляцію вдома

1. За кілька днів до цієї неприємної процедури слід обробити депілюючу ділянку скрабом, щоб відлущити всю ороговілу і омертвілу шкіру, а також для запобігання вростання волосся. Під час епіляції видаляються всі волоски, навіть найменші, але зростаючі під шкірою залишаються. Перед самою депіляцією шкіру варто зволожити, адже зволожена шкіра стає дуже еластичною і ніжною, і тим самим менше реагує на біль.

2. За структурою волосся у кожної людини абсолютно різні. Якщо у вас дуже жорстке і тверде волосся, то вам найкраще робити депіляцію воском. За рахунок того, що відривати воскові смужки потрібно швидко, біль буде тривати зовсім недовго, в порівнянні з пристроєм. Тим більше, що віск є гіпоалергенним, так як робиться з натуральних смол. До його складу додається лимонна кислота або рослинне масло, завдяки чому віск сприятливіше взаємодіє зі шкірою.

3. Тим, хто від болю непритомніє, рекомендується прийняти болезаспокійливу таблетку. Найкраще підійде «Парацетамол», «Анальгін» або «Но-шпа». Природно, що приймати препарат слід той, на який у вас немає алергії.

4. Під час епіляції не варто переживати. Свій організм необхідно намагатися заспокоювати, для цього робіть глибокі вдихи і видихи. Це допоможе знизити виникаючий гострий біль.

5. Ділянки, які будуть піддаватися депіляції, потрібно посипати тальком. Але з його кількістю не слід переборщувати, так як він викликає алергію. Застосовують його для того, щоб віск краще прилипав до шкіри і захоплював якнайбільше волосків. Застосування тальку знизить біль під час депіляції.

Ось, загалом-то, і всі поради з приводу депіляції. Варто набратися терпіння і мужності, і результат вас дуже порадує. Дівчатам, у яких відзначається хронічна алергія або захворювання шкіри, депіляція суворо заборонено.

попередня статтяЯк навчити дитину плавати
наступна статтяЯк позбутися запаху сигарет