додому Мода і стиль

Як підібрати собі стиль одягу

3350

В першу чергу при зустрічі увагу звертають на одяг. І ніхто не сперечається, що саме по ньому створюється перше враження про людину. І справа не тільки в тому, якісний він чи ні, а ще й в тому, чи личить людині одяг або чи доречний він у певній ситуації. Жінок оцінюють набагато суворіше, ніж чоловіків. Зі смаком підібраний одяг, де враховані всі індивідуальні особливості, додає впевненості і допомагає краще «подати себе».

11-03-16-foto-700x363-1

Як же підібрати свій власний стиль одягу? Ми підготували корисну і цікаву статтю разом з інтернет-магазином одягу і товарів для дому «Буні» (http://boony.com.ua/)

Повна свобода самовираження, усупереч поширеній думці деяких представниць прекрасної половини людства, поки не досягнута. Хоча в сфері малого бізнесу, охорони здоров’я та у педагогіці вже не потрібен суворо витриманий стиль. Одяг допускається більш демократичний. Але нічого не змінилося в юриспруденції, сфері великого бізнесу і в світі фінансів. Правила залишилися суворими і традиції не порушуються.

Як підбирати стиль одягу?

Жінкам складно з першого погляду підібрати одяг. Але навіть при ретельній оцінці і примірках від помилок ніхто не застрахований. Купівля може виявитися невдалою, стаючи однією з багатьох речей, які займають місце в шафі. І причина такого явища – відсутність свого стилю. Перед тим, як приступати до формування гардеробу, варто визначити, в якому стилі він буде створюватися: діловий, спортивний, вінтажний, гламурний або інший.

Дивлячись на володарку іміджу, зовні визначають яка у неї посада, що їй подобається і навіть якого розміру у неї зарплата. Строгий костюм і зачіска – бізнес-леді, спортивний костюм і кросівки – любителька спорту. Звичайно, підібрати одяг так, щоб сподобатися всім без винятку, неможливо, але зате можна одягнутися так, щоб не викликати відторгнення у оточуючих. Існує такий напрямок, як психологія одягу. Доведено, що вона впливає на людину. Так, надівши на себе вечірню сукню, леді мимовільно випрямляє спину, стає впевненішою в собі і відчуває власну чарівність. А змінивши після приходу додому діловий костюм на улюблений домашній, стає м’якше. Зовнішній вигляд визначає ставлення до себе, і тому варто ретельно формувати свій стиль.

Питання: «Ким же я хочу стати?» при підборі гардеробу обов’язковий. Але необов’язково постійно дотримуватися тільки одного напрямку. Цілком припустимо на роботі залишатися в діловому образі, а ввечері змінювати його на святковий або неформальний. Перша і найголовніша умова – Ви повинні подобатися собі в новому образі і друга важлива умова – образ повинен бути доречним.

Проблеми і методи боротьби з ними

Щоб оновити свій образ, потрібно спочатку звільнити для цього місце. Нерідко в шафі зберігається одяг, який давно не одягається, але викинути або віддати такі речі рука не піднімається, так як вони або про щось нагадують, або є подарунками. Але тут може бути тільки одна порада: не потрібно чіплятися за минуле.

Якщо річ не підходить за розміром – від неї потрібно позбавлятися. Якщо річ навіть потрібного розміру, але не надягалася більше року, то вона так і залишиться незатребуваною. Іноді виходить так, що позбуваєшся від двох третин вмісту шафи з одягом!

Якщо в гардеробі переважають нейтральні тони, а аксесуарів дуже мало, то, найімовірніше, його володарка боїться привернути увагу до себе. Щоб вийти на новий рівень, їй можна порекомендувати додавати поступово модні і яскраві прикраси і речі в свій образ.

Якщо підібраний гардероб явно не за розміром, одяг або в стилі оверсайз або занадто маленький, значить власниця такого одягу не приймає себе такою, якою вона є. Новий гардероб варто підбирати за допомогою стиліста або скористатися порадами подруг, які більш об’єктивно підійдуть до вибору предметів одягу.

При рекомендаціях колег змінити образ, так як він виглядає зухвало, не варто відразу сприймати це як образу. Варто замислитися над тим, чи дійсно одяг підібрано невірно, або ж підсвідомо власниця цього одягу бажає залучення більшої уваги до себе. Після визначення причини цього вибору, їх можна усунути покупкою відповідних речей.

11-03-16-foto-700x612-2

Коли жінка зрілого віку одягнена в стилі підлітка або в молодіжний наряд яскравого забарвлення, то це сприймається однозначно: образ вимагає прив’язки ні до ситуації, а до віку. Набагато естетичніше така дама виглядає в елегантних речах, відповідних її віку. Саме такий підхід до вибору свого стилю – це відповідь на питання, як виглядати молодше за свої роки.
При виборі ділового стилю навіть в домашній обстановці виникає думка про цілковиту зацикленість на роботі і небажанні розслаблення. Але цінувати себе можна не тільки за професіоналізм – є ще й інші гідності! Потрібно навчитися відпочивати, і починати слід з підбору відповідних речей: затишні светри, вільні брюки, джинси і зручне взуття.
Дорогі і брендові речі необов’язково повинні складати гардероб повністю. Головне – якість і відповідність за типом фігури і кольору. Тільки тоді виглядати вдається чарівно і природньо і це обов’язково не забудуть відзначити оточуючі.

Як самостійно підібрати стиль

Підбираний одяг повинен відображати внутрішнє «я», а не вимагати перегляду всіх звичок відразу. Бізнес-леді не буде комфортно почувати себе в спортивних речах підліткового стилю, і тому головне – власні відчуття, а не запевнення продавців.

Обов’язково потрібно враховувати власну професію, посаду і вік. Пара речей – цілком достатньо для бази майбутнього гардеробу. Важливо їх поєднання один з одним і з іншими речами. Стилісти радять світлий одяг нейтральних тонів доповнити аксесуарами яскравих забарвлень, щоб образ отримав закінченість і потрібні акценти були розставлені правильно.

Але як підібрати собі стиль одягу? Перед походом по магазинах варто визначитися з типом фігури. Виділяють: яблуко, грушоподібний тип, прямокутник, трикутники з вершинами вгорі і внизу, пісочний годинник. У кожної жінки знайдеться що приховувати і що підкреслювати за допомогою одягу. Тому доречно ознайомитися з рекомендаціями професіоналів світу моди: від чого потрібно відмовитися, а що обов’язково варто носити. Тільки так вдасться зробити вірний вибір.

Важливий і тип кольору. Для брюнеток вдалі тони яскраві, червоні, фіолетові, сині і темні. Блондинкам більше відповідають світлі і теплі кольори: жовтий, рожевий, блакитний. Одяг сірих, бежевих, коралових тонів прекрасно підійде світлошкірим шатенкам, а при темній шкірі увагу варто звертати на речі кольору охри, небесних і червоних кольорів.
Яскраве забарвлення «кричить» про те, що її носій мріє звернути увагу на себе, і для багатьох людей це стає сигналом про насторожене сприйняття такої людини як недостатньо серйозної.

Для позитивного ефекту потрібно усвідомити власну роль в житті: недоречно головному бухгалтеру великої компанії приходити на ділову зустріч в рваних джинсах і облягаючій футболці, як би такий стиль і не пасував людині.
Доросла леді не повинна одягатися як юна романтична панночка, щоб не викликати здивування колег. Але для зустрічі з близькими друзями, можливо, такий образ буде і доречний. Випускниці ВНЗ слід змінити студентський імідж на більш солідний.

Визначення стилю – це метод проб і помилок. Для ділових зустрічей доречніші сірі, сині і темно-коричневі тони. Вони говорять про солідність і надійність. Більш яскрава гамма дозволена менеджерам і торговим агентам: про динаміку і творчий підхід розкажуть всі відтінки зеленого і блакитного, а також бірюзового кольору. Такий підхід припаде до душі клієнта.

Але завжди залишатися надто серйозною людиною не потрібно: яскрава хустка під плаття строго фасону доречна навіть в діловій обстановці, тому що вона додає шарму. Дуже важливі аксесуари. Вдало підібрані за кольором, розміром і фактурою шкіряний пояс, взуття та дорога сумка зроблять образ ідеальним.

Речі повинні бути завжди якісними, але необов’язково дорогими. Вони повинні відповідати типу кольору, приховувати недоліки і підкреслювати переваги фігури. Можна завжди залишатися найчарівнішою, якщо знати, як підібрати собі стиль одягу!