додому Краса і здоров'я

Як надати волоссю об’єм: уроки перукарського мистецтва

Об’ємна зачіска — це завжди красива незалежно від довжини волосся. На жаль, природним об’ємом наділені рідкісні щасливці, а всім іншим доводиться чаклувати за допомогою косметичних засобів і особливих вкладань, які відтворюють видимість того, що асоціюється з жіночністю і стилем. Як надати волоссю об’єм, якщо вони тонкі або короткі, жирні або тьмяні? Способів багато, вибирайте той, який підходить особисто вам.

16-12-14-foto-600x454-1

Об’єм для коротких стрижок

Коротким волоссям найпростіше додати об’єм. Якщо вони від природи тонкі, не варто мучитися з довгим волоссям, тому що об’єм не буде триматися. Якщо ви володарка овального обличчя з тонкими або виразними гармонійними рисами, ви можете зробити дуже коротку стрижку. Якщо формі обличчя потрібна корекція, наприклад, воно у вас грушоподібне або сердцевидне, вам варто зробити стрижку з довгими пасмами в області верхівки, які прикривають чоло.

Відразу після миття волосся нанесіть на них легкий мус для обсягу в невеликій кількості. Потім починайте сушити феном. Якщо волосся дуже короткі, вам навіть не доведеться нахиляти голову, сушіть їх струменем теплого повітря, акуратно витягаючи біля коріння пальцями, надаючи зачісці потрібний напрямок. Для зачіски в стилі «шапочка» знадобиться фен і брашінг або фен-стайлер з насадкою. Сушіть волосся, нахиливши голову вниз, витягаючи прикореневу зону, надаючи волоссю потрібний напрямок. Будьте обережні, відрегулюйте температуру, яка не повинна бути занадто високою, інакше від частого об’ємного сушіння у вас з’явиться лупа і почнеться випадіння волосся або роздратування шкіри голови.

Якщо у вас сильне волосся і стрижка з довгими пасмами на маківці і в лобовій зоні, ви можете в якості завершального стайлінгові кроку злегка збризнути прикореневу зону лаком. Цей прийом можна використовувати навіть для середнього і довгого волосся, перекинувши голову вниз, нанісши лак, почекавши кілька секунд для його схоплювання, потім повернутися в нормальне положення.

Обсяг для стрижки каре-боб

Стрижка-боб або каре з волоссям, яке не переходить рівня підборіддя, дуже популярні, але багато дівчат не наважуються їх робити через недостатній природний об’єм волосся. Якщо ваше волосся тонке і мляве, відмовтеся від прямих версій каре, віддаючи перевагу градуйованим0 стрижкм або варіанти з видовженими філірованими чубчиками, які легше вкласти об’ємно.

Щоб каре виглядало об’ємним, його можна укласти в природні жіночні хвилі. Для цього знадобиться фен і брашінг. На вологе волосся нанесіть легку пінку для об’єму, зосереджуючи її як біля коріння, так і на кінчиках. Добре опрацьовані кінчики волосся зі стильним градуванням — це основа для створення гарного об’ємного каре.

В якому напрямку сушити волосся, ви можете вибирати самі. Можна обертати брашінг у зовнішню сторону від обличчя, і тоді ви отримаєте завзяту дівочу зачіску, яка добре підходить сердцеподібгим обличчям. Можна завивати кінчики всередину, і тоді ви отримаєте класичну версію каре бобу, популярну в тридцяті роки, коли і народилася ця зачіска.

Для дівчат, які хочуть отримати сучасну зачіску з м’якими вертикальними хвилями, рекомендується взяти для вкладання брашінг середнього розміру або тонкий, і тримати його при вкладанні вертикально, формуючи вільні спіралевидні локони.

Об’єм для середнього і довгого волосся

Чим довше волосся, тим важче надати йому об’єм і зафіксувати його. Адже чим більша довжина, тим більша вага волосся, і тим більше важкість впливає на збереження об’єму. Довгому рівномірному по всій довжині волоссю, яке від природи досить тонке, надати впевнений об’єм складно. Можна спробувати зробити це, наприклад, заплітаючи на ніч вільну косу на трохи вологе волосся. Вранці ви прокинетеся з сексуальними локонами в пляжному стилі.

Якщо ви хочете менше проблем з щоденним підтриманням об’ємної зачіски, зробіть каскадну стрижку, тому що при різній довжині волосся набагато простіше зберегти загальний об’єм.

Довгим волоссям для збереження обсягу знадобиться більш легкий стайлінг, тому краще обробити його не мусом, а лосьйоном або рідким спреєм. Трохи вологе волосся збризніть засобом для вкладання, дозвольте йому повністю вібратися. Далі для створення природної зачіски можете скористатися як феном і брашингом великого діаметру, так і взяти термобігуді або великі бігуді на липучках.

Беріть широкі й тонкі пасма волосся, накручуйте їх на бігуді у напрямку від обличчя, обробляючи таким чином кожне пасмо. Для термобігуді, які дадуть вам більш пружні локони, вам знадобиться почекати не більше півгодини. Якщо ви накрутили волосся на звичайні бігуді-липучки, часу знадобиться більше і об’єму буде менше.

Після зняття бігуді опустіть голову вниз, акуратно розберіть зачіску пальцями і збризніть легким лаком для фіксації в прикореневій області. Зачекайте кілька секунд поки лак зафіксується. Зачіска з об’ємними хвилями готова.