додому Вагітність і діти

Як лікувати червоне горло немовляти

143

У маленьких дітей червоне горло може сигналізувати про початок серйозного захворювання. Це почервоніння, технічно відоме як гіперемія, вказує на запалення і може виникнути через збільшення припливу крові або закупорку судин. Такі фактори, як віруси, бактерії або подразники навколишнього середовища, часто викликають цей стан.

Image by Pexels from Pixabay

1. Існують різні варіанти лікування почервоніння горла у дітей, включаючи медичні втручання, спрямовані на зменшення гіперемії. Зазвичай призначаються методи лікування включають: чверть таблетки “Септефрилу”, розчинену в чайній ложці води, сироп” Ереспал “і спреї для горла, такі як” Тантум Верде “або”Гексорал”. Крім того, існує безліч гелів для горла, які заспокоюють роздратоване горло дитини.

2. Існують також більш безпечні альтернативні методи лікування червоного горла у дитини. До них відносяться домашні засоби та методи традиційної медицини. Корисно полоскати горло дитини відварами ромашки або календули. Використовуйте великий шприц, куплений в аптеці, для дбайливого промивання горла.

3. Запропонуйте дитині випити теплий ромашковий чай.

4. Приготуйте розчин, використовуючи 100 г води, 1 столову ложку настоянки кореня солодки, три таблетки “від кашлю” і три таблетки Мукалтину. Розчиніть всі інгредієнти і давайте дитині по одній чайній ложці цієї суміші кожні одну-дві години для полегшення стану горла.

5. Ефективним може бути полоскання горла відваром шавлії. Заваріть 2 чайні ложки сушеного шавлії в киплячій воді, накрийте кришкою і дайте настоятися 15 хвилин. Як тільки він охолоне до теплої температури, використовуйте його для полоскання горла, допомагаючи дитині над раковиною.

6. Накладення теплого компресу з жирного сиру на горло може заспокоїти. Закріпіть його теплим шарфом і замінюйте сир кожні кілька годин, не знімаючи шарфа.

7. Слідкуйте за тим, щоб ваша дитина постійно отримувала рідину. Запропонуйте теплий чай з невеликою кількістю меду, заохочуючи її пити кожні півгодини.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

Додати коментар