додому Мода і стиль

Як фарбувати брови: все для виразного вигину

Фарбування брів — процедура не настільки складна, щоб постійно відвідувати салон заради цієї мети. Будь-яка жінка може підібрати для себе відповідну фарбу для волосся і підтримувати брови красивими і доглянутими самостійно. Для цього не завжди потрібні хімічні засоби, придбання якісної декоративної косметики допоможе зробити брови виразними, варіюючи колір і ступінь насиченості відтінку. Як фарбувати брови в домашніх умовах, якщо немає часу на відвідування професіонала?

08-12-14-foto-600x451-2

Вибір кольору фарби для брів

Забарвити брови за всіма правилами і техніки безпеки недостатньо для отримання хорошого результату. Відправною точкою успішного фарбування брів стає правильний вибір фарби, відтінок якої повинен підходити до натуральних брів і до відтінку волосся.

Зазвичай фарби для брів мають три відтінки: чорний, коричневий і сірий, який також називають графітовим.

Майстри в салоні рідко використовують відтінки фарб в чистому вигляді, вважаючи за краще змішувати їх між собою, нейтралізуючи можливі побічні ефекти. Останні залежать не тільки від вихідного пігменту в фарбувальній речовині, а й від природного відтінку брів. Наприклад, категорично не рекомендується користуватися чорною фарбою в чистому вигляді, тому що вона майже завжди дає синюватий або зеленуватий відтінок.

Якщо у вас темні брови при каштановому волоссі, чорну фарбу можна змішати з коричневою, якщо у вас темно-попелясте волосся і брови схожого відтінку, краще спробувати сірий колір. Коричнева фарба на світлих бровах може дати несподіваний рудий відлив, тому її потрібно розводити обережно, змішуючи зі сіркою і зменшуючи час витримки на бровах.

Фарба повинна бути свіжою — це ще один фактор, що впливає на прояв кольору. Не тримайте її у ванній, де на неї впливають високі температури і вологість, після закінчення терміну придатності міняйте на нову.

08-12-14-foto-600x442-3

Як фарбувати брови стійкою фарбою

В упаковці фарби для бров міститься тюбик барвника і флакон оксиданта. Зазвичай вони розчиняються в пропорції 1: 1 або 1: 1.5, точніше читайте в інструкції конкретної марки. Розведіть фарбу з оксидантом, добре перемішайте, доводячи до однорідного кремоподібного стану, і починайте наносити на чисті сухі брови.

Перед нанесенням фарби, щоб уникнути фарбування шкіри навколо бров краще обережно обробити контур бров зволожуючим кремом на ватною паличці. Працюйте обережно, намагайтеся не потрапляти на волоски бров, інакше вони не забарвляться.

Фарбу наносіть чистою щіточкою від туші або такою же щіточкою в комплекті з фарбою. Огріхи поправляти і знімати надлишки фарби краще відразу, поки колір не вібрався, ватною паличкою.

Час витримки фарби — від 5 до 20 хвилин, залежно від марки, від початкового кольору і бажаної інтенсивності відтінку. Фарбувати брови рекомендується не частіше одного разу на два тижні, а між фарбування підтримувати виразність і форму декоративною косметикою.

08-12-14-foto-600x498-1

Брови та декоративна косметика

Багато років жінки фарбують брови олівцем, але в останні роки з’явилися і тіні для бров, які вирішують проблеми бляклого кольору і безформності набагато простіше, і брови виглядають природніше.

Підібрати колір фарби або тіні для бров неважко, тим більше, що насиченість можна варіювати самостійно, при необхідності стираючи надлишки кольору.

Фарбувати брови олівцем треба акуратно, не малюючи суцільну лінію, а імітуючи тонкі волоски штрихами, обережно зафарбовуючи простір між природними волосками.

Тіні для бров випускаються в тій же формі, що й тіні для повік — зазвичай це компактна суха консистенція, наносити яку потрібно щільним пензликом або аплікатором, накладати тіні на брови теж треба легкими штрихообразними рухами, починаючи приблизно з середини, щоб не покласти багато кольору в області  перенісся.

Колір бров в ідеалі не повинен бути темнішим від відтінку волосся біля коріння, краще зробити брови світлішими — обличчя не здаватиметься грубим

Не кладіть занадто багато кольору в області перенісся якщо у вас близько посаджені очі або грушоподібне обличчя з низьким чолом. Невеликими штрихами можна трохи продовжити лінію бров за їх природну лінію в області скронь, але дуже акуратно. Лінія бров олівцем не повинна скошуватися або заокруглюватися — кінцевий штрих повинен бути рівним і впевненим.

Відео по темі: Як фарбувати брови: все для виразного вигину