додому Фітнес і спорт

Як часто потрібно тренуватися, щоб схуднути

157

Тренер розповів, як часто потрібно займатися спортом, щоб скинути вагу. Для ефективного зниження ваги тренування повинна включати як силові вправи, так і кардіо. Але скільки разів на тиждень для цього потрібно ходити в зал?

Частота тренувань в цілому може залежати від великої кількості факторів. У тому числі від рівня фізичної підготовки, загального стану здоров’я, цілей по зниженню ваги. Однак експерти з фітнесу та керівництво з фізичної активності для американців радять приділяти мінімум 150 хвилин вправам середньої інтенсивності або мінімум 75 хвилин вправам високої інтенсивності на тиждень. Це близько 30 хвилин на день п’ять разів на тиждень.

Важливо також займатися спортом регулярно. Тоді у вас зниження ваги і його підтримання будуть стійкими в довгостроковій перспективі. Незалежно від того, віддаєте перевагу ви щоденні тренування або ж більш тривалі заняття кілька разів на тиждень, головне — це знайти баланс.

При зниженні ваги найкраще поєднувати кардіо з силовими вправами. Силові тренування допомагають наростити м’язову масу, що прискорює обмін речовин і допомагає спалювати більше калорій навіть у стані спокою. При цьому кардіо (наприклад, біг) теж спалюють калорії, покращують загальний стан серцево-судинної системи. В ідеалі потрібно включити в розпорядок дня і ті, і інші вправи. Намагайтеся приділяти принаймні два дні силових тренувань і три дні кардіо щотижня.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

Додати коментар