додому Поради

Визначено 2 небезпечні наслідки при вживанні чаю

177

Більшість населення землі починає ранок з чашечки чаю. Потім протягом дня процедура чаювання повторюється кілька разів. Однак не багато любителів чаю знають, що в процесі заварювання чаю на стінках чашки з’являється наліт, який, за даними медиків, може зашкодити здоров’ю.

Фото canva.com/p/bdspnimage/

 

Зокрема, лікар Олена Парецька розповіла, що у чашках утворюється на стінках після заварювання чаю, плівка — служить відповідним середовищем для розмноження грибків і бактерій, які з кожним наступним чаюванням потрапляють в організм людини.

Скупчення патогенних мікроорганізмів може стати причиною розвитку інфекційних процесів травного тракту, а також харчових токсикоінфекцій у деяких людей.

Слід пам’ятати, що при контакті гарячої води, компонентів чаю та плівки на стінках чашки відбувається утворення танінів та оксалатних солей. Ці сполуки можуть спричинити розвиток захворювань шлунка та нирок.

Для того, щоб запобігти попаданню небезпечних речовин в організм і уникнути розвитку деяких захворювань, лікар рекомендує після кожного заварювання чаю ретельно промивати як чайник для заварювання, так і чашку, з якої пили чай, щоб повністю видалити наліт, що утворився.

Даних рекомендацій слід дотримуватись і любителям кави. За словами лікаря, наліт на стінках кавової чашки може позбавити людину надходження до організму деяких корисних мікроелементів (заліза, кальцію, вітамінів А та В).

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

Додати коментар