додому Гороскоп

Всі знаки Зодіаку кармічно пов’язані між собою трьома типами енергії — до якої групи належите ви?

Астрологи знають причину того, чому з деякими представниками астрологічного кола у вас складаються особливі відносини.

В астрологічному колі є три сектори, які ділять всі знаки Зодіаку на групи за типом енергії: кардинальною, фіксованою або мутабельною.

Овни, Раки, Терези, Козероги — кардинальна енергія

Кардинальна енергія має на увазі існування величезного потенціалу у представників цих знаків Зодіаку. При цьому кожен з них має своє призначення, і в ньому досягає досконалості.

Овни — прямолінійні, їм добре дається самовираження. Але через те, що вони викладаються по повній, щоб досягти мети, вони часто втомлюються. Їм потрібна допомога, щоб заповнити енергію.

Раки — сімейні люди, які підуть на все заради близьких. Вони мріють про тихе гніздечко, так що всі зусилля будуть прикладати для забезпечення надійного тилу. У процесі вони можуть показати силу своїх амбіцій і незалежності.

Терези — справжні естети і природжені дипломати. Налагоджують контакти з будь-якими людьми, ідеальні для роботи в команді, вміють розташувати до себе людей. Поруч з ними завжди буде багато впливових друзів.

Козероги — націлені на кар’єру і вперті люди, готові йти до поставленої мети крихітними кроками. Але вони не вміють викластися по повній, так що цей рух вперед найчастіше займає в них чимало часу.

Тельці, Леви, Скорпіони, Водолії — фіксована енергія

Астрологи вважають, що такі люди можуть місяцями і навіть роками готуватися до рішучого кидка, збирати енергію і сили. Це інертні, але дуже енергійні люди, які не готові поступитися своїми принципами.

Тельці — роблять все, щоб заробити, накопичити і примножити багатства. Спокійні, тихі, але в складній ситуації здатні миттєво зібратися і видати чудеса працездатності.

Леви — королі астрологічного кола не будуть витрачати часу на дурницю, для них важливо проявити себе і показати всім свій талант. В процесі відмінно обростають зв’язками і завжди мають підтримку покровителів.

Скорпіони — ідеальні в трансформації, своєї або чужої. Вони вміють різко змінити ситуацію або долю на свою користь, причому максимально безболісним способом. Їх порівнюють з птахом Феніксом — вони завжди вміють відродитися після невдач.

Водолії — вміють придумати і реалізувати цікаві ідеї. Їм схильне систематичне мислення, вони вміють продумувати всі ходи наперед, так що не кидаються у вир зопалу. Завдяки цілеспрямованості завжди отримують в результаті нагороду.

Близнята, Діви, Стрільці, Риби — мутабельна енергія

Представники цього сектора зодіакального кола — справжні хамелеони. Вони вміють з «нічого» зробити щось прибуткове. Вважається, що серед них особливо багато багатих людей і підприємців з чуттям на вигідні проєкти.

Близнята — завдяки своїй подвійності, рухливості і товариськості завжди в курсі всього. Вони вміють отримати інформацію звідусіль, є відмінними аналітиками і порадниками.

Діви — практичні, готові продумати своє життя на багато років вперед і працювати заради досягнення мети. Вони роками йдуть до мети, але зате їх розбірливість завжди допомагає вибрати правильний напрямок. Відмінно адаптуються до складнощів.

Стрільці — схильні до отримання знань люди. Вони блискуче вчаться, вміють відразу схопити головне і вибрати потрібне серед маси запропонованих варіантів. Прекрасні гуманітарії, вони стають ідеальні в наставництві, а при належній увазі — талановитими управлінцями.

Риби — тонкі психологи, що володіють відмінною інтуїцією. Вони завжди розуміють емоційний настрій співрозмовника, вміють і подбати про нього, і використовувати його стан собі на благо. Їм ідеально вдається знайти проблему і допомогти її усунути, щоб довгограючий проєкт нарешті був завершений.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут