додому Мода і стиль

Вишивка на текстилі: створюємо домашній затишок

33440

Створити домашній затишок з допомогою вишитого текстилю — “рожева” мрія багатьох власників житла, втілити яку в життя допоможуть . Українці люблять вишиту красу – цей нескінченний кольоровий візерунок на домашніх подушках, рушниках і скатертинах. Недаремно впродовж багатьох віків вишивка була традиційним елементом українського помешкання.

Пригадайте, як приваблюють автентичні інтер’єри з елементами традиційної вишивки: з рушниками на образах, скатертинами на столах і пишними вишитими подушками на ліжках. Завдяки цьому образу шанобливе ставлення українців до вишивки стало відомим в усьому світі. Вишивці присвячували пісні, її дарували на весілля, день народження і хрестини, передавали у спадок наступним поколінням. Її брали з собою у далеку подорож за океан українські емігранти до Канади, США, Бразилії й Аргентини.

Украина на подушках: бизнес, вышитый крестиком

Сьогодні ниткова краса додасть ексклюзивності будь-якому інтер’єру, допоможе розігнати “сіризну”, побороти буденність, створить додаткову привабливість помешкання, вразить гостей дому.

Вишити кольоровий візерунок власними руками — кропітка праця, яка вимагає зосередженості, майстерності й сотні годин напруженої роботи. Саме тому мріють про вишивані вироби власного дизайну мільйони, а втілити мрію в життя можуть одиниці. На це потрібен час, якого так бракує у сучасному світі. У такому випадку допоможе вишивальна машина, яка значно спрощує завдання, відкриваючи нові можливості для творчості й дизайну.

Будь-яка машинна вишивка починається з вишивальної машини. Для домашніх умов підійде невелика компактна вишивальна машина. Якщо захоплення стане справою вашого життя — можна задуматись і про бізнес-варіант — . З її допомогою можна відкрити невелике ательє, розширити асортимент уже готового бізнесу, налагодити випуск ексклюзивної брендованої продукції, зацікавити новими можливостями дизайнерів інтер’єрів.

Декоративные подушки для интерьера

Варіантів використання машинної вишивки у домашньому господарстві безліч. Це може подушка з веселим і життєрадісним героєм дитячого мультфільму — пам’ятний подарунок для дитини, або серйозне іменне освідчення в коханні, чи теплий домашній подарунок для батьків, яким до вподоби етномотиви. Прикрасить святковий стіл і ексклюзивна вишита скатертина до новорічних, великодніх або сімейних свят. Додасть святкового настрою весільним урочистостям святкові рушники, спроєктовані й вишиті за власним проєктом.

Машинна вишивка уже давно буденний елемент побуту сучасних українців. Щоби підкреслити унікальність або урочистість будь-якої події, ми з задоволенням вбираємо вишивані плаття і сорочки. Тепер логічним продовженням цієї моди стала вишивка домашнього текстилю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут