додому Поради

Вілли Трускавця

Складно уявити, що може бути краще відпочинку серед чудової природи Трускавця, його кришталево чистого, гірського повітря і унікальної мінеральної води. Курорт Трускавець дуже популярний серед українських та іноземних туристів. Однак, щоб відпустка пройшла на вищому рівні, слід заздалегідь подбати про комфортне місце проживання. Один з варіантів, що має величезний попит серед приїжджих — вілли Трускавця.

Вілли Трускавця: коротко про головне

Вілли Трускавця унікальні тим, що, з ким би Ви не приїхали, завжди знайдеться місце і для галасливих заходів, і для тихого усамітнення. У цих ультрасучасних або старовинних будівлях гість знайде все необхідне для організації свого зручного перебування — комфортні меблі і санвузол, побутові дрібниці. А високопрофесійне сервісне обслуговування лише доповнить загальну картину. Співробітники вілл курорту Трускавець подбали про те, щоб їх клієнти не нудьгували. На вибір надається ряд культурних та інших розваг. Малюки можуть проводити час на ігрових майданчиках, в басейнах, дельфінаріях і дендропарках, відвідувати екскурсії та майстер-класи. Дорослих чекають екскурсії до місцевих визначних пам’яток історичного, природного або культурного характеру, походи в музеї, фотосесії, катання на конях та багато іншого. Варто відзначити, що практично всі вілли Трускавця пропонують своїм гостям дієтичне харчування, що складається з низькокалорійних якісних продуктів, приготованих здоровим способом. Таким чином персонал піклується про самопочуття мешканців, адже подібне харчування підсилює ефект лікувальних процедур і просто надає оздоровчу дію.

Залежно від пори року, місця розташування вілли — ближче до центру або до околиці, її статусу, наявності додаткових платних послуг, харчування та ін. залежить кінцева вартість перебування. Актуальні ціни для складання бюджету поїздки, фото і відеозвіти, відгуки та опис обраного закладу Ви зможете знайти на нашому сайті.

Лікування та оздоровлення на віллах Трускавця

У Трускавці знаходиться один з найбільших медичних центрів західної України — «Мед-Малас», де кожен бажаючий може отримати професійну допомогу в широкому спектрі напрямків. Однак багато вілл мають власні лікувальні центри, де можна пройти консультації вузьких фахівців, скористатися оздоровчими процедурами та послугою швидкої допомоги при необхідності. Лікування на віллах Трускавця направлено на захворювання шлунково-кишкового тракту, печінки і нирок, сечовивідної та дихальної систем, в області неврології, ендокринології, стоматології та ін. Серед оздоровчих процедур можна відзначити СПА-комплекс, бальнеотерапію, інгаляції за допомогою цілющих карпатських трав, гідромасажні ванни, ароматерапію, спелеотерапію, фітотерапію, комплекс для нейтралізації стресу, корекцію ваги, масаж і багато іншого.

Поєднання природних і медичних чинників приголомшливо діє на загальне самопочуття гостя. Хто ще не відвідав курорт Трускавець, слід виправити цю помилку і насолодитися незабутньою відпусткою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут