додому Гороскоп

Стрижка та фарбування волосся за місячним календарем на жовтень 2015

Не думайте, що відвідувати перукаря можна в будь-який день. Якщо хочете мати відмінний вигляд волосся і уникнути життєвих труднощів, перед зміною зачіски скористайтеся допомогою місячного календаря.

Кращим періодом, що сприяє росту волосся, вважається період, коли місяць знаходиться в 1 або 2 чверті. Але якщо ви зацікавлені в збереженні модельної стрижки, краще вибрати період, коли місяць буде знаходитися в 3 або 4 фазі.

При цьому зверніть увагу на те, яким сузір’ям управляється Ваш день. Так, стрижка в період Овна призведе до хвороб. Вплив Риб на стрижку послужить причиною виникнення лупи, Водолій може посилити випадання волосся. Правління Рака під час стрижки зробить волосся некерованим.

Стригтися якщо супутником керує Лев можна тільки тим особистостям, яких не лякають життєві зміни, адже вони можуть виявитися і поганими. Зате правління Лева добре позначається на зачісці. Скорпіон може принести різкі зміни в особисте життя, тому якщо у вас все стабільно, від стрижки в такі дні краще утриматися.

Решта сузір’я на зміну зачіски впливають сприятливо. Місяць у Діві відмінно підходить для таких процедур, як фарбування або завивка. Вдалою буде стрижка, якщо місяць переміщається в сузір’ях Тільця і ??Козерога. Стрижка у дні керівництва Терезів або Близнюків допоможе хорошому інтенсивному росту волосся, додасть їм пишність. Знак Стрільця допоможе залучити удачу, але ніяк не відіб’ється на стані самого волосся.

07-12-14-foto-poradnica600x387-1

Місячний календар стрижки та фарбування волосся на жовтень 2015 по днях

1 жовтня — будь-яка робота з волоссям послужить причиною їхнього поганого росту, до того ж може погіршити фінансове становище.

2 жовтня — зміна зачіски допоможе налагодити і зміцнити здоров’я, збільшить довжину життєвого шляху.

3 жовтня — місячна доба категорично не підходять для зміни зачіски. Стрижка призведе до виникнення почуття неприязні чи відрази до подій навколо вас, погіршить настрій, може викликати депресію.

4 жовтня — хоча місячну добу і сприяють будь зміні зачіски, обіцяючи наситити ваше життя радістю і удачею, вирішити фінансові питання, відчути душевний комфорт, в перукарню все ж йти не варто через несприятливий вплив сузір’я Рака.

5 жовтня — цілодобово все ще керує Рак. Стрижка в цей місячний день покращить здоров’я, особливо сечостатеву і видільну системи організму, допоможе досягти матеріального благополуччя.

6 жовтня — якщо не побоюєтеся життєвих змін, які обіцяє знак Лева, можете стригтися сьогодні. Місячний день допоможе освіжити обличчя, поліпшити зовнішній вигляд, волосся в результаті стрижки отримають здоровий вигляд.

7 жовтня — сьогоднішній день не годиться для роботи з волоссям, яка може призвести до погіршення здоров’я, загострити всі проблеми в організмі.

8 жовтня — уникайте стрижок в цей день, вони можуть викликати захворювання очей.

9 жовтня — в цей день вдало поєднується місячна доба і вплив Діви. Результатом зміни зачіски стане відмінний настрій, бездоганний стан волосся, у всіх справах вас буде супроводжувати удача.

10 жовтня — триває вдалий для маніпуляцій з волоссям період, стрижка зробить вас успішнішою, посилить чарівність.

11 жовтня — вплив місячного дня і сузір’я Терези допоможуть вам стати набагато привабливіше.

12 жовтня — настав негативний для стрижок період, візит до перукаря призведе до появи дратівливості і зайвої трати енергії.

13 жовтня — день також не сприяє стрижці, до 9 ранку вона навіть може скоротити життя, після — призведе до виникнення сварок і конфліктних ситуацій вдома і на роботі.

14 жовтня — робота з волоссям сьогодні здатна принести чимало шкоди, погіршити ваш стан, може спровокувати незаплановані розтрати.

15 жовтня — похід до майстра сьогодні може коштувати вам появі необґрунтованих страхів за здоров’я і життя ваших рідних, викликати відчуття дискомфорту.

16 жовтня — ранок не годиться для стрижок. Після 13:18 приходить відповідний час для стрижки волосся і нігтів, ці процедури принесуть удачу, додадуть впевненості, допоможуть реалізувати творчі можливості.

17 жовтня — стригтися можна до 13:15, після цього часу стрижка стане причиною захворювань носа і вух.

18 жовтня — не вдалий день для стрижки, обіцяє загостренню хвороб, сварки і конфлікти з вашим оточенням.

19 жовтня — з 15:02 стригтися можна, результатом стане поліпшення здоров’я і позитивні зміни в житті.

20 жовтня — можете без шкідливих наслідків відвідувати перукарню до 15:44, після ж стрижка викличе хвороби і нові проблеми.

21 жовтня — якщо хочете зберегти здоров’я, не стрижіться в цей день.

22 жовтня — стрижка дозволена тільки у вечірній час, якщо вас не бентежить правління Водолія, після 16:46 вона допоможе підвищити проникливість розуму, розвинути дар передбачення.

23 жовтня — цими добами правлять Риби, ви можете посилити свою інтуїцію, відвідавши перукаря до 17:10. Стрижка ввечері погіршить швидкість відростання волосся, приверне неприємності.

24 жовтня — не найкращий день для стрижок, до 17:32 процедури з волоссям загрожують виникненням травм і нещасть. Після стрижка здатна зробити вас красивішою і більш вдалою, але сузір’я Риб погано впливає на волосся.

25 жовтня — правління Овна може викликати хвороби. А ось місячна доба обіцяє удачу.

26 жовтня — супутник все ще в домі Овна. Можна працювати з волоссям до 18:14, це допоможе поліпшити матеріальні та інші справи, просунутися по службі.

27 жовтня — робота з волоссям може привести вас до неправильних висновків, залучити нещастя і проблеми.

28 жовтня — займіться в цей день іншими справами. Стрижка призведе до неконтрольованого прояву пристрастей, прикрим випадкам і життєвим помилкам.

29 жовтня — поганий день для стрижок, які послужить причиною неприємностей і проблем і навіть може залучити злих духів.

30 жовтня — будь-яка зміна зачіски піднесе вам неприємний сюрприз у вигляді неслухняного і погано зростаючого волосся. Також можливі грошові втрати.

31 жовтня — укорочення довжини волосся до 21:23 допоможе зміцнити здоров’я, зробити життя комфортнішим. Якщо вирішите сходити в перукарню сьогодні, краще це зробити вранці, до 13:09, щоб уникнути впливу знака Рак.

Отже, ніхто не заважає вам заздалегідь запланувати вдалі для стрижки дні в жовтні 2015: 2, 9, 10, 11, 16 (після 13:18), 17 (до 13:15), 19 (після 15:02), 20 (до 15:44), 31 (до 13:09) жовтня.