додому Астрологія та Гороскопи

Стрижка та фарбування волосся за місячним календарем на вересень 2015

2751

Важко переоцінити вплив місяця, який чиниться на людський організм. Здавна було помічено, що стрижка в різні дні може призвести до прискореного, або сповільненого росту волосся. Використання місячного календаря підкаже ймовірний вихід стрижки, залежно від чверті місяця, сузір’я, в якому знаходиться наш супутник і місячного дня.

Не варто вибирати для стрижки дні, коли місяць управляється Овном, це погіршить імунітет. Знаки Риб, Водолія і Рака також не сприяють вдалому результату стрижок.

Людям, що мріють про красиве волосся і пишну зачіску, краще дочекатися днів, коли супутник увійде в дім Терезів або Близнюків. Правління Діви відмінно підходить для завивки або фарбування волосся. Козеріг і Тілець поліпшать структуру, зміцнять їх і приведуть до інтенсивного зростання. Стрілець посприяє вирішенню робочих питань.

07-12-14-foto-poradnica600x378-1 (2)

Вплив Скорпіона або Лева, може принести істотні зміни у ваше життя, причому вони можуть виявитися і поганими, і хорошими. Стригтися в такі дні краще тільки тоді, коли втрачати вже нічого.

При виборі дня стрижки за місячним календарем, також звертайте свою увагу і на поточну місячну добу.

Місячний календар стрижки та фарбування волосся на вересень 2015 по днях

1 вересня – в перший осінній день уникайте перукаря, стрижка приведе до сповільненого росту волосся, а також може послужити причиною фінансових втрат.

2 вересня – можете без роздумів стригтися сьогодні, зміна зачіски зміцнить здоров’я і продовжить життя.

3 вересня – зміна зачіски не рекомендується, тому викличе почуття відрази до життя і може послужити причиною депресії.

4 вересня – для процедур з волоссям надзвичайно вдалий час. Стрижка або фарбування допоможуть відновити здоров’я і душевний спокій, усунути матеріальні труднощі, стати щасливою і радісною людиною.

5 вересня – результат роботи з волоссям сьогодні перевершить всі очікування. Зміна зачіски принесе рішення майже всіх матеріальних проблем, допоможе спрямувати фінансові потоки у ваш бік.

6 вересня – навіть Оракул рекомендує цю добу для маніпуляцій з волоссям. Стрижка може зробити вас набагато привабливішою, принесе поліпшення структури волосся, освіжить колір шкіри обличчя.

7 вересня – нехороший для маніпуляцій з волоссям день. Будь-які процедури послаблять здоров’я, призведуть до загострення хронічних захворювань.

8 вересня – візит до перукаря не доставить вам задоволення, до того ж стрижка негативно вплине на ваші очі, може проявитися ячмінь або запалення, підвищиться внутрішньоочний тиск.

9 вересня – запис до майстра сьогодні з будь-якою метою допоможе вам залучити радість і удачу, помітно поліпшить ваш настрій. Але пам’ятайте про вплив Лева на ваше життя.

10 вересня – ще один цілком підходящий день для роботи з волоссям, керований Левом. Маніпуляції з шевелюрою підвищать настрій, посилять вашу чарівність, допоможуть знайти популярність серед оточуючих.

11 вересня – також дуже хороший день для стрижки, вона зробить вас ще привабливішою, ваш вигляд буде просто зачаровувати.

12 вересня – для зміни зачіски сьогодні невдалий день, стрижка може спровокувати втрату енергії, викликати необґрунтовану дратівливість і навіть змінити карму в гіршу сторону.

13 вересня – стрижка сьогодні вкрай небажана. Якщо ви вирішили вкоротити волосся вранці, це може призвести до нещасть. В 10:41 наступає день молодика, який вважається найбільш невідповідним періодом для роботи з волоссям, стрижка призведе до нових турбот і проблем, може зменшити тривалість вашого життєвого шляху.

14 вересня – не варто змінювати зачіску сьогодні, стрижка призведе до виникнення конфліктів на службі, та й в особистому житті сварки не змусять себе чекати.

15 вересня – протипоказані стрижки нігтів і волосся, подібні маніпуляції викличуть непередбачені витрати грошових коштів, цілком можливо вони підуть на лікування хвороб.

16 вересня – якщо ви не готові до відчуття дискомфорту, появі страхів про долю і здоров’я дорогих вашому серцю людей, зниженню вашого імунітету, то перенесіть візит до перукаря на більш сприятливий день.

17 вересня – стрижка буде вдалою, але тільки після полудня (12:03), вона підсилить ріст волосся, проявить творчі задатки, додасть впевненості у ваших силах.

18 вересня – можна стригтися до 13:12. Стрижка в другій половині дня не рекомендована, можна підхопити простудні захворювання, погіршити слух і нюх.

19 вересня – день цілком не підходить для маніпуляцій з волоссям і стрижки нігтів. Порушивши рекомендації календаря, ви можете захворіти, вступити в конфлікт з оточуючими людьми, можливо, що і з керівництвом.

20 вересня – ранок і післяобідній час не рекомендуються для стрижки. В 15:21 настане нова місячна доба, стрижка зміцнить імунну систему, принесе процвітання у ваше життя.

21 вересня – день сприяє поліпшенню здоров’я в результаті стрижки. Але зміна зачіски після 16:17 не бажана, тому що призведе до різних проблем.

22 вересня – візит до майстра сьогодні протипоказаний, стрижка викличе хвороби.

23 вересня – стрижка приведе до погіршення здоров’я. Стригтися можна тільки після 17:46.

24 вересня – до 18:18 можна міняти зачіску, це розвине вашу проникливість і інтуїцію. Але оскільки день управляється Водолієм, можлива часткова втрата волосся.

25 вересня – не рекомендований Оракулом день для стрижок, сповільниться зростання волосся, різні нещастя почнуть переслідувати вас.

26 вересня – день управляється Рибами, що може не дуже добре позначитися на стані волосся. В іншому ж, стрижка допоможе налагодити видільну і статеву системи.

27 вересня – вдалий день для фарбування та лікування волосся, такі процедури поліпшать багато граней вашого життя, від позитивних змін в особистому житті, до зростання фінансового добробуту. Але ось вплив Риб до 23:29 може негативно відбитися на вашому волоссі.

28 вересня – керівництво Овна сьогодні веде до того, що зміна зачіски погіршить стан здоров’я, загострить хронічні проблеми, призведе до інших неприємностей.

29 вересня – зміна зачіски негативно позначиться на здоров’ї, призведе до прояви неконтрольованих емоцій.

30 вересня – негативний для стрижок день, маніпуляції з волоссям приведуть до проблем, різних захворювань, спровокують складні ситуації.

Отже, при виборі дня візиту до майстра у вересні 2015 року, уточніть сприятливий час для роботи з волоссям. Це 4, 5, 6, 9, 10, 11, 17 (після 12:03), 18 (до 13:12), 20 (після 15:21), 21 (до 16:17) і 23 (після 17: 46) вересня.