додому Гороскоп

Стрижка та фарбування волосся за місячним календарем на серпень 2015

Далеко не багато хто знає, що результат стрижки і сприйняття нами навколишнього світу може змінюватися під впливом дня місяця, правлячого місяцем сузір’я і фази місяця. Прислухайтеся до рекомендацій місячного календаря, і можливо ви вже зовсім скоро зможете змінити на краще своє життя.

Якщо ви мрієте про довге волосся, не забувайте його підрівнювати в зростаючі періоди місяця, хочете довше зберегти форму вашої зачіски — відвідуйте вашого майстра в дні спадяючого місяця.

Важливим аспектом, який впливає на ріст волосся, є те, в домі якого з сузір’їв знаходиться місяць в день стрижки. Також величезний вплив має місячний день, його нумерація, вибраний для стрижки.

Стрижка та фарбування волосся за місячним календарем на серпень 2015

Місячний календар стрижки та фарбування волосся на серпень 2015 по днях

1 серпня — результатом стрижки можуть стати перешкоди в різних справах, ймовірно розвиток хвороб і ризик отримання травм.

2 серпня — місячна доба не сприяє стрижці, волосся почне погано відростати, його вид і стан погіршаться. Також стрижка сьогодні загрожує втратою майна або грошей.

3 серпня — відвідавши перукаря сьогодні, ви можете поліпшити здоров’я і збільшити тривалість життєвого шляху. А ось вплив сузір’я Риб може спровокувати появу лупи.

4 серпня — зміна зачіски сьогодні тільки погіршить ваш настрій, аж до депресії, призведе до прояву невдоволення життям.

5 серпня — зі стрижкою краще почекати. Хоча місячний день і обіцяє красу, привабливість і благополуччя, сузір’я Овна може знизити імунітет і привести до хвороби.

6 серпня — візит до перукаря посприяє поліпшенню вашого фінансового благополуччя. Слідкуйте за кількістю і калорійністю їжі, що вживається, якщо звичайно не мрієте погладшати.

7 серпня — вдалий період для візиту до майстра. Стрижка зробить кращою структуру волосся, прискорить зростання, кінчики волосся перестануть сіктися.

8 серпня — утримайтеся від стрижки сьогодні, вона може загострити хронічні проблеми зі здоров’ям.

9 серпня — небажаний для стрижки день. Зміна зачіски може викликати різні проблеми з очима — від появи ячменів до погіршення гостроти зору.

10 серпня — ось він, вдалий день для запису до перукаря. Стрижка сьогодні прискорить ріст волосся, приверне удачу. Ви отримаєте відмінний позитивний настрій, відчуєте радість і щастя.

11 серпня — відносно непоганий для стрижки день. Місячну добу обіцяють посилити чарівність, додати впевненості в своїх силах, підвищити вашу популярність серед оточуючих. Але правління Рака призведе до того, що волосся перестане тримати форму, почне погано піддаватися вкладанню.

12 серпня — стрижка в цю місячну добу додасть вашому вигляду чарівності, ви викличте додаткову симпатію у людей. Але пам’ятайте, місяць все ще керується Раком.

13 серпня — негативний для стрижки день, як за впливом місячної доби, так і по сузір’ю. Стрижка не принесе очікуваних змін, призведе до втрати життєвої енергії.

14 серпня — для стрижки сьогодні вкрай несприятливий час, стрижка може залучити різні нещастя.

15 серпня — молодик вважається критичним моментом для організму, стригтися сьогодні дуже небажано. Стрижка може спровокувати конфлікти в будь-якій з областей у вашому житті.

16 серпня — зміна зачіски сьогодні тільки нашкодить вам, крім цього можна погіршити і фінансовий стан.

17 серпня — змінивши зачіску, ви послабити імунітет. Також стрижка викличе дискомфорт.

18 серпня — після 10:46 можна сміливо планувати візит до майстра. Стрижка збільшить вашу самооцінку, додасть впевненості, допоможе зростанню доходів.

19 серпня — можете стригтися до полудня, після 11:55 настане нова місячна доба, стрижка загрожує простудними захворюваннями, особливо органів дихання і слуху.

20 серпня — не варто сьогодні стригти ні нігті, ні волосся. Стрижка зіпсує здоров’я, може викликати конфлікти з оточуючими людьми.

21 серпня — для стрижки сьогодні не зовсім вдалий день. Якщо не боїтеся впливу Скорпіона на особисте життя, можна стригтися після 14:15, стрижка в місячну добу здатна поліпшити здоров’я, допомогти кар’єрі.

22 серпня — можете сьогодні вкорочувати волосся, але тільки до 15:24, після стрижка залучить хвороби, нещастя і інші неприємності.

23 серпня — день, не рекомендований для роботи з волоссям. Стрижка в першій половині дня призведе до нещасть, ближче до вечора — спровокує різні захворювання.

24 серпня — не варто планувати стрижку на сьогодні, вона призведе до поганого росту волосся, погіршення здоров’я. Можна стригтися після 17:33.

25 серпня -дуже сприятливий день для запису до перукаря. Стрижка прискорить ріст волосся, поліпшить його структуру, зміцнить коріння. Обрізавши волосся сьогодні, можна проявити в собі нові таланти, знайти відмінну інтуїцію. Стригтися після 18:27 вже не бажано.

26 серпня — постарайтеся перенести стрижку на інший день, сьогодні вона погіршить ріст волосся, а вас піддасть ризику отримання травми.

27 серпня — день підходить для стрижок, ріст волосся прискориться, ваш зовнішній вигляд буде кращим, а організм оздоровиться. Краще планувати стрижку на першу половину дня, поки місяць знаходиться в Козерозі (до 12:03), після Водолій може спровокувати випадіння волосся.

28 серпня — стрижка в місячну добу обіцяє поліпшити особисте і ділове життя, зміцнити фінансове становище. Але пам’ятайте про негативний вплив на волосся Водолія.

29 серпня — період, несприятливий для стрижок. Бійтеся перукарів, якщо хочете зберегти здоров’я і не потрапити до лікарні. Стрижка обіцяє загострити хронічні і викликати нові захворювання.

30 серпня — ні місячний день, ні зодіакальний знак не радять сьогодні стригтися. Зміна зачіски призведе до небажаних змін у житті.

31 серпня — стрижка сьогодні не обіцяє нічого хорошого, можуть виникнути хвороби, з’являться життєві перешкоди.

Отже, перш ніж записуватися до майстра, визначіться з сприятливими для стрижки днями в серпні 2015 року. Це 6, 7, 10, 18 (після 10:46), 19 (до 11:55), 24 (після 17:33), 25 (до 18:27) і 27 (до 12:03) серпня.