додому Сім'я та стосунки

5 жіночих побутових звичок, які дратують чоловіків

376

Деякі жінки неймовірно красиві, розумні і чарівні, але наївно вважають, що сьогодні господарськість не в тренді. Однак дотепер при виборі супутниці життя чоловіка частенько роблять ставку не на кількість дипломів і сертифікатів, а на можливість жити в затишку. Виявляється, чоловіків частенько дратують і допікають деякі побутові недоліки дам. Але які саме?

Image by Ryan McGuire from Pixabay

1. Волосся в зливі

Відкриває цей антирейтинг неприємних жіночих звичок поява волосся в зливі ванній або душової кабінки. Особливо часто цим грішать довговолосі представниці прекрасної половини. Але більшість чоловіків це моторошно дратує. Вони вважають, що жінки зобов’язані прибирати за собою цю « красу », приділяючи особливу увагу стінок ванни або душової кабіни, а також сливу. До речі, волосся на гребінці — теж не найприємніше видовище.

2. Посуд в раковині до ранку

Інша побутова звичка, від якої не в захваті багато чоловіків, — посуд, яка залишається в раковині до ранку. Майже 70% опитаних чоловіків у віці від 18 до 65 років зізналися в тому, що це їх люто дратує. При цьому не всі готові відкрито розповісти про це своїм другим половинкам. Багато хто боїться відвертої розмови, так як не хочуть скандалів і розладу у відносинах. Адже після довгого і важкого трудового дня і у них немає сил на виконання справ по дому. Однак деякі виявилася категоричні в даному питанні. Вони вважають, що це не втома, а звичайна лінь і неохайність!

3. Хаос в шафах

Багато чоловіків не звикли розкладати свій одяг стопочками. Однак миритися з цим недоліком у жінок вони не готові. Виявляється, багато хлопців неймовірно бісяться від безладу в шафах. Їм не подобається, що речі лежать не на своїх місцях. Адже з цієї причини їм складно відшукати свої сорочки або шкарпетки. Тільки ось найчастіше така звичка характерна для чоловіків, а не для жінок. Більшість дівчат підтримують порядок в шафах, а, якщо у них є гардероб, то там і зовсім панує зразковий порядок.

4. Наліт на чашках

Багатьох чоловіків буквально пересмикує від одного виду нальоту, що залишився від чаю або кави на чашках. Темні обідки на посуді руйнують образ ніжною і повітряної леді. Але, як показала практика, таким недоліком грішать багато дами. Після чаю або кави вони просто ополіскують чашки. Вони не труть стінки посуду, залишаючи некрасивий наліт. В результаті чашки здаються брудними і неохайними.

5. Сміття на підлозі

Багатьох представників сильної половини моторошно дратує сміття на підлозі. Вони твердо вважають, що тільки погані господині неакуратно миють підлогу. Це твердження складно оскаржити. Адже саме порядок на підлозі робить житло затишним і комфортним. До того ж, бруд і сміття на підлозі — це як мінімум негігієнічно!

Ось тільки кілька найбільш поширених жіночих побутових недоліків, до яких чоловіки нетерпимі. Їм важливо, щоб обраниця була охайною, акуратною, дбайливою і господарської. Якщо ж ви на якісь моменти просто не звертали увагу, то завжди можна це виправити.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут