додому Гороскоп

Стрижка та фарбування волосся за місячним календарем на липень 2015

Не важливо, з якою періодичністю ви відвідуєте перукаря, щомісяця або кілька разів на рік, необхідно дуже відповідально вибирати відповідний за місячним календарем день. Невірно вибраний день може внести неприємні корективи у все ваше життя. Від дня зміни зачіски буде залежати як стан волосся і форма стрижки, так і ваше здоров’я і благополуччя.

Спочатку погляньте на фазу місяця, вона впливає на швидкість росту волосся. 1 або 2 чверть прискорить зростання, і якщо у вас модельна стрижка дуже скоро знову доведеться стригтися. А ось стрижка в 2 або 3 фазу сповільнить темп росту волосся і допоможе зачісці довго зберігати форму.

07-12-14-foto-poradnica600x475-1

Ще більший вплив на зачіску надає день місяця і те, яке з сузір’їв ним керує. Так дуже позитивно впливають на зачіску земні знаки — Козеріг, Тілець і Діва, вони гарантують поліпшення структури волосся, їх гарний ріст, слухняність і еластичність.

Не рекомендується навіть мити волосся під час проходження місяця по домівках водних знаків, таких як Риби, Скорпіон і Рак. Правління Риб підвищить шанси появи небажаної лупи. Зміна зачіски в дні правління Рака, призведе до того, що волосся стане неслухняними. Знак Скорпіона може спровокувати зміни в особистому житті, і навіть Оракул не передбачить їх результат.

Сприятливим часом для стрижок вважають також дні, керовані Близнюками або Терезами. Зміна зачіски додасть волоссю об’єм, зробить їх слухняним, допоможе їх гарному росту. Дні під управлінням Стрільця не змінять стану волосся, але обіцяють приємні зміни в професійній діяльності.

Не варто записуватися до майстра, якщо місяцем править Водолій, стрижка може призвести до випадання волосся, аж до облисіння. Якщо супутник знаходиться в Овні, зміна зачіски не матиме впливу на структуру і зростання волосся, а от імунітет може сильно знизиться і можна захворіти. У дні, керовані Левом можна змінювати зачіску тільки людям, яких не лякають життєві зміни.

Місячний календар стрижки та фарбування волосся на липень 2015 по днях

1 липня — сьогодні безпечніше відмовитися від візиту до перукаря. Стрижка може збільшити артеріальний тиск, викликати головний біль, спровокувати незрозумілий страх.

2 липня — астрологи рекомендують утриматися від зміни зачіски, яка може погіршити здоров’я, привести до вияву неконтрольованих пристрастей, збільшити тягу до спиртного.

3 липня — стрижка сьогодні може спровокувати виникнення хвороби, порушити психіку, збільшити шанс згодом отримати травму.

4 липня — не найкращий для стрижки день, вплив Водолія негативно вплине на стан волосся.

5 липня — зі стрижкою та іншими процедурами краще почекати. Вони можуть призвести до втрати майна, хвороби близьких вам людей.

6 липня — якщо ви відвідаєте перукаря сьогодні, то почуття радості від життя зміниться відразою. До того ж знак Риб обіцяє проблеми з лупою.

7 липня — сьогодні дозволені будь-які маніпуляції з волоссям, ви отримаєте бажану красу, почуття радості і гармонії. Але не забувайте про негативний вплив Риб.

8 липня — відвідавши майстра сьогодні, ви можете поліпшити свої фінансові можливості. Ось тільки вплив Овна може послабити імунітет.

9 липня — місячна доба обіцяє хороший здоровий колір обличчя, поліпшення добробуту, а от вплив знака Овна загрожує хворобами.

10 липня — якщо ви дорожите своїм здоров’ям, утримайтеся сьогодні від стрижки.

11 липня — стрижка викличе проблеми з очима, вірогідні запалення, погіршення зору, поява ячменів.

12 липня — повністю відповідний для зміни зачіски день. Стрижка може залучити радість, успіх і щастя.

13 липня — підходящий день для вкорочення волосся, можна позбутися депресії, знайти радість.

14 липня — місячний день обіцяє надати вам чарівність, допоможе залучити симпатії інших людей. Сузір’я ж Рака позбавить вас можливості укласти волосся, вони перестануть вас слухатися.

15 липня — умовно відповідний для стрижки день, місячна доба сприяє вашій чарівності, а от знак Рака обіцяє проблеми з укладанням.

16 липня — несприятливий день, стрижка загрожує проявом дратівливості, можна втратити багато сил і енергії, і навіть вкоротити життя.

17 липня — небажано сьогодні працювати з волоссям. Стрижка приверне всілякі конфлікти і сварки.

18 липня — сьогодні не ходіть в перукарню. Стрижка завдасть шкоди здоров’ю, збільшить розтрати.

19 липня — також невідповідний день для укорочення волосся. Можна отримати захворювання ротової порожнини і горла, відчути почуття страху та дискомфорту.

20 липня — можна стригтися після 9:29, це додасть вам упевненості в собі, допоможе зростанню матеріальних благ.

21 липня — стрижка не протипоказана в ранкові години, до 10:40, після настане новий місячний день, який несе простудні захворювання горла і носа.

22 липня — якщо хочете зберегти здоров’я, утримайтеся сьогодні від візиту до перукаря.

23 липня — сьогодні можна стригтися в післяобідній час, після 13:00. Стрижка допоможе зміцнити здоров’я, принесе довголіття, допоможе поліпшити фізичну форму.

24 липня — стрижка до 14:10 буде сприяти міцному здоров’ю, після — навпаки, призведе до хвороб.

25 липня — місячний календар не рекомендує вкорочувати волосся сьогодні. Стрижка погіршить здоров’я і призведе до поганого росту волосся.

26 липня — дуже небажана стрижка вранці і вдень. Зміна зачіски після 16:31 допоможе відновити сили і здоров’я, розвине інтуїцію, загострить всі ваші почуття.

27 липня — можете стригтися в денні години, це допоможе розвинути ваш дар передбачення. Після 17:42 стригтися небажано.

28 липня — стрижка призведе до повільного і нерівномірного росту волосся, день несприятливий для візиту до майстра.

29 липня — зміна зачіски сьогодні додасть вам привабливості, допоможе завуалювати недоліки.

30 липня — стрижка сьогодні може принести позитивні зміни в багатьох сферах вашої діяльності, від зростання авторитету до отримання матеріальних благ.

31 липня — негативний для стрижки день, можна накликати різні біди і нещастя, погіршити здоров’я.

Отже, в липні 2015 року, без сумнівів можете змінювати зачіску 12, 13, 20 (після 9:29), 23 (після 13:00), 24 (до 14:10), 27 (до 17:42), 29 і 30 липня.